Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yine kaldık bir başımıza

Gecen otobuste bı kız gordum, kız oyle güzeldi ki gözlerimi alamadım resmen. Kendı kendıme bu kızla konusmazsam bu gece rahat uyuyamam dedim. Kızın otobusten ınmesını bekledım, ınınce gıttım yanına adını falan sordum. 2 dk konustuktan sonra numarasını istedim ve verdi. Sonra biraz mesajlaştık , baya da ilgiliydi. Sürekli hakkımda soru falan soruyordu. Ertesi gün bulusmaya cagırdım ve alenen bahane üretip gelmedi. Bende sinirlendim, ego yaptım ve msj falan yazmıyorum kıza. Gururum izin vermiyor.

Neyse, bi kac hafta önce de baska bi kızla tanısmıstım, bu kıza msj attım cumartesi günü bulusalım diye, kabul etti. Dün bulustuk kahve icip sinemaya falan gittik. Ama ben kızı 17-18 yasında tahmin ederken kız 22 yasında cıktı agzım acık kaldı aq benden 4 yas buyuk. Neyse gecenin sonunda kızı evine bırakıp ayrıldım. Sımdı ne o yazıyor, ne de egom sagolsun ben.

Sonuc? Forever alone. Haha.

Siz de ne var ne yok?

Sağlik olsun denemeye devam ahbap konu açtım yeni orda var benim konuya baksana bi :)

daha üç gün önce bir kıza bok gibi açılış yaptım ama ziyanı yok, yenisini seçeriz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8