• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

YIRTIK OLMAK

asdf

Üye
Katılım
12 Haziran 2018
Mesajlar
6
Yaş
24
Şehir
İstanbul
Özellikle kuşcubaşı abimizin yorumlarını merak ediyorum. Büyüklerimiz hep der yırtık olun diye bu yırtık olmayı açıklar mısınız? @Kuşçubaşı
 
Katılım
21 Aralık 2018
Mesajlar
88
Yaş
22
Şehir
İzmir
Yırtık olmak,tuttuğunu koparmak,girişken olmak,hakkını almak,kısaca pasif olmamak denebilir denmesse sonsuza kadar uzatılabilir... Bir alt versiyonu cabbar olmak
 

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
279
Şehir
Antalya
Selam Asdf, aslında yırtık olmak deyimi çok geniş anlamlı bir deyim. Yani bunun içinde tuttuğunu koparan olmak da var p*ç olmak da var. Yırtık adamların kimi vardır ki cidden aktif karakterli insanlardır, gerektiğinde her türlü muhabbete girer her türlü insanla sohbet eder ve gerektiğinde her türlü haklarını da ararlar. Öz güvenli ve cesur insanlardır.

Ha ama bazıları da vardır ki ota boka, kendine lüzum olmayan işlere burnunu sokar, ona buna sataşarak kendini tatmin etmeye çalışır, saçma sapan hareketleri ile grubu kendisinden illallah ettirir. İşte böyle tipler de tam dayaklıktır. Mesela şu Master Chef programındaki Murat Şef denen dallama tam bu tiplemeye örnektir.

Aslında bu iki tip de yırtık tiptir. Ama birisi sevilir öteki sövülür cinsten insanlardır. Bu yüzden bunun ayrımını iyi yapmak gerek.
 
Üst