• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yolda kizlara acilmak

Slyron15

Üye
Katılım
27 Temmuz 2018
Mesajlar
135
Yaş
19
Şehir
İzmir
Sahilde kiz grubu oturuyordu bi kizda beni kesiyodu salaktan gittim acilsaniza birlikte oturalim dedim yaslar kac falan deyince o kesen rahatsiz oldu diğer tarafa gecti hayir olmaz kalkalimmi falan dediler bi kez daha dedim durum aynı bende iyi siz bilirsiniz dedim taktim kulakligi devam ettim sonrasında neydi şimdi bu salak fln dediler ama sallamadım yorumunuz ve düşünceleriniz ne ?
 

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Bursa
Birlikte oturalımmı gibi bi onaylanma ihtiyacı belirtmişsin knk.

Sikt iret bunları elinden geldiğince reddedil ve öğren ders çıkar.

İyi forumlar...
 
Katılım
4 Ağustos 2018
Mesajlar
316
Şehir
Konya
Direk aralarına girip bodoslama yaş sormuşsun, "Selam kızlar, canım sıkıldı sizde burda eminim ki sıkılacaksınız" diyip muhabbete girsen daha iyi olurdu diye düşünüyorum (yazdığımla tam olarak girilmez kafam dağınık aklıma gelen o ama şahsi fikrim yazdığın gibi değilde benim yazdığıma yakın girmemndir) veya Allah yoksa şu dağları kim yarattı diye giriş yapan bi arkadaşım vardı bunuda örnek alabilirsin
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Onlara çok fazla cevap hakkı tanıma dostum soru içeren cümleler minimum olsun
 

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
282
Şehir
Kayseri
Bu günde buna benzerini ben yaşadım. Kendini nimet falan sanıyor bu a*ına koyduğumun kezbanları. Olsun açılış yapmaya devam edip sempatik, tatlı, cana yakın olanları bulmamız lazım yoksa kezbanlarla uğraşmaya bile değmez.
 
Üst