Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yolumu Kaybettim Dostlarım

Evet dostlar. Yaklaşık 5-6 farklı kaynaktan alfalığı dinledim özümsedim aklıma yazdım. AydınLan,tcma ve wattpaddan(dalga geçmek serbest) insanları dinledim.Açıkçası neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilen biriyim. Kuruntu ve saçma şeyleri göz ardı edip gerçekten alfa olmamı sağlayacak şeylere odaklandım. Fakat olmuyor dostlarım.Alfa olamıyorum. Ortamda saygın birisi olmaıyorum. Utancımı yendim insanlarla rahat konuşuyorum çok gelişme kaydettim fakat hala her şeyi bildiğim halde her şeyi yanlış yapıyorum. Aklım o kadar karmaşık ki her şey birbirine karıştı.Israrla deniyorum fakat beden dilimde gelişme kaydedemiyorum. Ancak dik durabiliyorum onun dışında bilenler bilir ''Kapalı Duruş'' sergiliyorum.

Sizden yardım istiyorum çünkü gerçekten yolumu kaybettim. Alfalığa yaklaşamıyorum uzanamıyorum bile. Kendimi seviyorum yakışıklı ve sempatiğim. Hatta yeri geldiğinde mizahımla çoğu kişiyi kahkahalara boğabiliyorum. Ama saygın olamıyor ve kızlarla arkadaş olabiliyorum sadece. 31i azaltıyorum fakat asla bırakamıyorum. Henüz redpilli okumadım fakat içeriğiniaz çok tahmin edebiliyorum. Eğer gerçekten bunun altına alfalığın tam ve en gerekli özelliklerini yazabilecek birisi varsa bana yardım etsin ya da kaynak önersin. En iyisi en rahatı en mükemmeli en çekicisi olmak istiyorum. Ha bide o var. Her şeyim uygun olduğu halde boyunsuz gibi hissediyorum bazen. İnsanlara çekici gelemiyorum.

Bu kadar zırlama yeter. Elimden gelenin en iyisini deniyorum. Yardım edecek dostlarımı bekliyorum.

İlk önce alfa şubu onları s.et. Azda geliştiysen kâr kârdır. Sende farkettiğim birşey var oda sen insanlar için yaşıyorsun. Sana klasik şeyler söyleyeceğim. Düşünmeden icraata geç mükemmel anı bekleme.
♣Azıcık bencil olmalısın.
♣Cinsel pazar değeri önemli etken 7'nin aşağında bir yerlerdeysen ortamda sözün geçmez. buradan cpdni ölçebilirsin. Aslında herşeyin başı cpd yine.
♣Dediğin gibi beden dilini toparlamalısın.
♣Mentaliten berbat ki bu düşünce yapısı sana yarardan çok zarar getirir.

Herşeyi yapmana rağmen toparlanamıyorum diye birşey yok. Sen kafanda bir program koyuyorsun ama ona uymak için mükemmel zamanı bekliyorsun. Pazartesi nofapa başlarım gibi saçma anlar bekleme şuan başla.

Kardesim en iyisi en harikası diyorsun belli ki fazla kasıyorsun okumussun öğrenmissin yakalamişsin bişeyleri iyi güzel ama bırak hayat aksın gitsin kendinide beklentiye boğma kız bunu dedi bunu yapmalıyım bedenim şöyle durmalı tribinden çık.

Kardesim en iyisi en harikası diyorsun belli ki fazla kasıyorsun okumussun öğrenmissin yakalamişsin bişeyleri iyi güzel ama bırak hayat aksın gitsin kendinide beklentiye boğma kız bunu dedi bunu yapmalıyım bedenim şöyle durmalı tribinden çık.

Haklısın dostum bu mentaliteden çıkmalıyım :)

İlk önce alfa şubu onları s.et. Azda geliştiysen kâr kârdır. Sende farkettiğim birşey var oda sen insanlar için yaşıyorsun. Sana klasik şeyler söyleyeceğim. Düşünmeden icraata geç mükemmel anı bekleme.
♣Azıcık bencil olmalısın.
♣Cinsel pazar değeri önemli etken 7'nin aşağında bir yerlerdeysen ortamda sözün geçmez. buradan cpdni ölçebilirsin. Aslında herşeyin başı cpd yine.
♣Dediğin gibi beden dilini toparlamalısın.
♣Mentaliten berbat ki bu düşünce yapısı sana yarardan çok zarar getirir.

Herşeyi yapmana rağmen toparlanamıyorum diye birşey yok. Sen kafanda bir program koyuyorsun ama ona uymak için mükemmel zamanı bekliyorsun. Pazartesi nofapa başlarım gibi saçma anlar bekleme şuan başla.

Her şeyde haklısın fakat aklıma takılan bir şey var. Ben insanları kızları düşünmesem kendimi düşünsem mentalitemden sıyrılıp hayatta en çok kendimi önemsesem beden dilim ve duruşum otomatikmen çekici olacak mı? Olmazsa kendimizi geliştirmemiz yine dışarısı için sayılmıyor mu? Yani kızlarla konuşma becerisini ele alalım. Bunu cidden sitedeki her erkek kızları etkilemek için mi öğreniyor yoksa ben kendimi kızlar konusunda geliştirdim diyebilmek için mi öğreniyor. Ayrıca özelden ödev atabilir misin?

Sana mükemmel bir önerim var o zaman.

Bir tane küçük mikrofon alıyorsun ve giysine monte ediyorsun dışarıdan görülmeyecek ama sesi iyi algılayacak şekilde. Ya da bunları unut, telefonun mikrofonu bile yeter.

Ortama giriyorsun reis tabi ki girmeden önce mikrofon kaydını açıyorsun ve yaşadığın, tepki gösterdiğin ya da verdiğin veya aldığın cevapları eve gelince bir güzel kulağına takıp dinliyorsun. Ne kadar gereksiz heyecan yaptığını göreceksin.

Ne söylerken ne söylemen gerektiğini o ses kaydını dinlerken yorumlayacaksın. Bu gerçekten etkili bir şey. Neden biliyor musun ? Çünkü iletişim kurduğun kişilerin konuştuklarını ve senin konuştuklarını ya da verdiğin çok düşünülmemiş cevapları duyacaksın ve kendini sorgulayacaksın.

İster istemez. Nerede ne söylediğin sürekli yanında kalacak bu da o durumdan ya da o değiştirdiğin her muhabbet sonrası ilerleme kaydettiğini göreceksin. Tabi her zaman ki gibi uygularsan diye konuyu sonlandırıyorum. Başarılar.

Sana mükemmel bir önerim var o zaman.

Bir tane küçük mikrofon alıyorsun ve giysine monte ediyorsun dışarıdan görülmeyecek ama sesi iyi algılayacak şekilde. Ya da bunları unut, telefonun mikrofonu bile yeter.

Ortama giriyorsun reis tabi ki girmeden önce mikrofon kaydını açıyorsun ve yaşadığın, tepki gösterdiğin ya da verdiğin veya aldığın cevapları eve gelince bir güzel kulağına takıp dinliyorsun. Ne kadar gereksiz heyecan yaptığını göreceksin.

Ne söylerken ne söylemen gerektiğini o ses kaydını dinlerken yorumlayacaksın. Bu gerçekten etkili bir şey. Neden biliyor musun ? Çünkü iletişim kurduğun kişilerin konuştuklarını ve senin konuştuklarını ya da verdiğin çok düşünülmemiş cevapları duyacaksın ve kendini sorgulayacaksın.

İster istemez. Nerede ne söylediğin sürekli yanında kalacak bu da o durumdan ya da o değiştirdiğin her muhabbet sonrası ilerleme kaydettiğini göreceksin. Tabi her zaman ki gibi uygularsan diye konuyu sonlandırıyorum. Başarılar.

Cevabın için teşekkürler :D
Uygulayacağımdan emin olabilirsin. Airpods bu konuda bana yardım eder diye düşünüyorum. Sanki müzik dinliyormuş gibi takarım ama aslında kendini geliştirmeye çalışan birinin podcastini dinliyor olurum :D :D

Charlie, herkes sana aklından geçen cevapları vermiş. Fakat bu cevapların senin için pek yeterli olacağını zannetmiyorum. Bu cevapları kendin cevaplandırman gerekiyor. Nerede hata yapıyorum, bunca bilgiyi bilip, bunların önünde olmama rağmen neden hala istediğimi elde edemiyorum? Elde etmek istediğim ney? Bu elde etmek istediğimi, elde edince tatmin olacak mıyım? Hayatta ki amacımı ne yönde gerçekleştireceğim ve olmak istediğim kişi kim? Kendine bir sürü böyle soru sorman gerekecek bir gün ve o güne de yaklaşıyorsun.
Ben Fight club filmi hayranıyım. Orada ki tyler durden olabilmek için o film 45 defa izledim amına koyim. Fakat oldum mu diye sorarsan, ben de sana ne oldum mu? Diye sorarım. Hani hep derler ya; insan olmak istediği kişiyi olabilir. Olmak istediğin kişi senin aklından geçenden çok yaşayacağın hayat biçimine bağlıdır. Motive edici sözleri siktir et şimdi. 10 yaşında ki bir çocuğa bakarsın, çocuk kendinden 10 yaş büyüklere kafa tutuyor. Bu tamamen onun doğduğu ortamda şekillendi. Bir de 18 yaşında ki çocuğa bakıyorsun daha 10 yaşında ki çocukların gözünün içine bakamayacak kadar korkak. Bu da onun yaşayış biçimi şekillendirmiş. 10 tane ablan olduğunu düşün. Her gün onlarla aynı odadasın ve onların dedikodularını dinliyorsun. Onların arkadaşlarıyla mecburen takılıyorsun. Bu seni kızların önünde +10 öne geçirir. İleride de tatminlik yaşıyıp kızlara karşı bir umursamazlık serpip daha çok ilgiyi üzerine çekersin. Anlıyorsun beni değil mi? Yaşaman lazım !
Bak bir kitaba başladım ana başlığı böyle
'' Hakikat öğrenilmez, sadece deneyimlenir. '' ( Osho - Uyanışa Üç Adım )
Deneyimlemen lazım kısacası. Ne kadar çok insan ile uğraşırsan o kadar çok istediğin kılığa göre davranıp o yön de şekillendirirsin karakterini. Biraz da senin edindiğin bilgilere bağlı tabi.
Mesela 45 kere izlediğim için o filmi ve ona göre davrandığım için.
Gülüşüm, yürüyüşüm, el hareket beden dilim, konuşmam az çok, dil hareketime kadar tut tyler durdenin kine benzedi.
Bu da o filmi izlerken o karakter olmak istediğim için bilinç altıma öyle yansıdı ve dışarıda da öyle yansıttığım için alıştı diyebilirim.
Fakat ev de bunları elde edemezsin.
Kendini bu kadar yıkık bir erkek olarak gördüğünü yazında hissedebiliyorum. Fakat böyle hissetmen başkalarının gözünde seni yıkık yapar.
Kendini en mükemmel bir şekilde hisset ve enerjini öyle yansıt.
Ulan umurunda olmasın hiç kimse! Hiç kimse umurunda olmasın.
Geçen sigara çaldım babamdan dışarıda içerim diye(ayda 1 dal) tecrübesiz elemanım tabi. 20 yaşlarda birisini çevirdim dedim ki çakmağın var mı?
Yok valla ya abi dedi bana inanabiliyor musun? Halbuki benden büyük ve daha baskın bir görüntüsü vardı o elemanın. Belki konuşma tarzı öyledir ama yüz ifadesinden de mahcup olduğunu anladım. Tabi başka büyük birinden istedim 40 yaşların da siğaranın ters tarafını yaktırmışım adam diyor neyin kafasını yaşıyorsun aq, ben de caddenin ortasında kahkahayı bastım. Abi böyle içince daha çok zevkli oluyor diye. Ben de ayrı salağım orası ayrı takma.
Neyse son olarak diyeceklerim bunlar ki;
Dostum başkaları için yaşayacaksan hiç yaşama daha iyi. Başkalarına iyi görünmek, kötü görünmek kadar kötü bir şey. Kendini sev, canın ne istiyorsa onu yap. Mesela müdürün odasına girerken onun otur demesini beklemeden otur. Eğer ki oraya oturmak istiyorsan. Bu seni daha baskın hissettirir.
En küçük şeyi yapman, büyük şeyi yapman için kapı açar.
Bak ağa şuraya bak, dün okulun oraya gittim arkadaşları görmek için, normal de hiç muhabbet etmediğim, yol da görünce yüzüne bile bakmadığım çocuk geldi yanıma hangisiyle konuşacağımı şaşırdım. 6 kişiye laf anlatmaya çalıştım *************. Seminerde hissettim kendimi. O çocuğun yanında da başka tanımadığım çocukta vardı, sırf onlar beni dinliyor diye köpek gibi suratıma baktı ne diyeceğim diye.
Anlayabiliyor musun. Ben onlara ne kadar alfa olmak için yapılması gerekenleri bilmeme rağmen yapmadan, onlar beni daha çok takmaya başladılar.
Sen, sen ol bu hayatı clint eastwood tarzında yaşa.
Unutma; bu devir de herkes bir sürüye bağlı olmak için yaşıyor. Sen ise, sürüsüz çoban ol. Sürü zaten seni görüp peşinden takılacaktır.
KAYNATANI SİKTİRTME İŞTE. ALFA OLAMIYORUM NE AMK !

Charlie, herkes sana aklından geçen cevapları vermiş. Fakat bu cevapların senin için pek yeterli olacağını zannetmiyorum. Bu cevapları kendin cevaplandırman gerekiyor. Nerede hata yapıyorum, bunca bilgiyi bilip, bunların önünde olmama rağmen neden hala istediğimi elde edemiyorum? Elde etmek istediğim ney? Bu elde etmek istediğimi, elde edince tatmin olacak mıyım? Hayatta ki amacımı ne yönde gerçekleştireceğim ve olmak istediğim kişi kim? Kendine bir sürü böyle soru sorman gerekecek bir gün ve o güne de yaklaşıyorsun.
Ben Fight club filmi hayranıyım. Orada ki tyler durden olabilmek için o film 45 defa izledim amına koyim. Fakat oldum mu diye sorarsan, ben de sana ne oldum mu? Diye sorarım. Hani hep derler ya; insan olmak istediği kişiyi olabilir. Olmak istediğin kişi senin aklından geçenden çok yaşayacağın hayat biçimine bağlıdır. Motive edici sözleri siktir et şimdi. 10 yaşında ki bir çocuğa bakarsın, çocuk kendinden 10 yaş büyüklere kafa tutuyor. Bu tamamen onun doğduğu ortamda şekillendi. Bir de 18 yaşında ki çocuğa bakıyorsun daha 10 yaşında ki çocukların gözünün içine bakamayacak kadar korkak. Bu da onun yaşayış biçimi şekillendirmiş. 10 tane ablan olduğunu düşün. Her gün onlarla aynı odadasın ve onların dedikodularını dinliyorsun. Onların arkadaşlarıyla mecburen takılıyorsun. Bu seni kızların önünde +10 öne geçirir. İleride de tatminlik yaşıyıp kızlara karşı bir umursamazlık serpip daha çok ilgiyi üzerine çekersin. Anlıyorsun beni değil mi? Yaşaman lazım !
Bak bir kitaba başladım ana başlığı böyle
'' Hakikat öğrenilmez, sadece deneyimlenir. '' ( Osho - Uyanışa Üç Adım )
Deneyimlemen lazım kısacası. Ne kadar çok insan ile uğraşırsan o kadar çok istediğin kılığa göre davranıp o yön de şekillendirirsin karakterini. Biraz da senin edindiğin bilgilere bağlı tabi.
Mesela 45 kere izlediğim için o filmi ve ona göre davrandığım için.
Gülüşüm, yürüyüşüm, el hareket beden dilim, konuşmam az çok, dil hareketime kadar tut tyler durdenin kine benzedi.
Bu da o filmi izlerken o karakter olmak istediğim için bilinç altıma öyle yansıdı ve dışarıda da öyle yansıttığım için alıştı diyebilirim.
Fakat ev de bunları elde edemezsin.
Kendini bu kadar yıkık bir erkek olarak gördüğünü yazında hissedebiliyorum. Fakat böyle hissetmen başkalarının gözünde seni yıkık yapar.
Kendini en mükemmel bir şekilde hisset ve enerjini öyle yansıt.
Ulan umurunda olmasın hiç kimse! Hiç kimse umurunda olmasın.
Geçen sigara çaldım babamdan dışarıda içerim diye(ayda 1 dal) tecrübesiz elemanım tabi. 20 yaşlarda birisini çevirdim dedim ki çakmağın var mı?
Yok valla ya abi dedi bana inanabiliyor musun? Halbuki benden büyük ve daha baskın bir görüntüsü vardı o elemanın. Belki konuşma tarzı öyledir ama yüz ifadesinden de mahcup olduğunu anladım. Tabi başka büyük birinden istedim 40 yaşların da siğaranın ters tarafını yaktırmışım adam diyor neyin kafasını yaşıyorsun aq, ben de caddenin ortasında kahkahayı bastım. Abi böyle içince daha çok zevkli oluyor diye. Ben de ayrı salağım orası ayrı takma.
Neyse son olarak diyeceklerim bunlar ki;
Dostum başkaları için yaşayacaksan hiç yaşama daha iyi. Başkalarına iyi görünmek, kötü görünmek kadar kötü bir şey. Kendini sev, canın ne istiyorsa onu yap. Mesela müdürün odasına girerken onun otur demesini beklemeden otur. Eğer ki oraya oturmak istiyorsan. Bu seni daha baskın hissettirir.
En küçük şeyi yapman, büyük şeyi yapman için kapı açar.
Bak ağa şuraya bak, dün okulun oraya gittim arkadaşları görmek için, normal de hiç muhabbet etmediğim, yol da görünce yüzüne bile bakmadığım çocuk geldi yanıma hangisiyle konuşacağımı şaşırdım. 6 kişiye laf anlatmaya çalıştım am*na koyayım. Seminerde hissettim kendimi. O çocuğun yanında da başka tanımadığım çocukta vardı, sırf onlar beni dinliyor diye köpek gibi suratıma baktı ne diyeceğim diye.
Anlayabiliyor musun. Ben onlara ne kadar alfa olmak için yapılması gerekenleri bilmeme rağmen yapmadan, onlar beni daha çok takmaya başladılar.
Sen, sen ol bu hayatı clint eastwood tarzında yaşa.
Unutma; bu devir de herkes bir sürüye bağlı olmak için yaşıyor. Sen ise, sürüsüz çoban ol. Sürü zaten seni görüp peşinden takılacaktır.
KAYNATANI SİKTİRTME İŞTE. ALFA OLAMIYORUM NE AMK !

Dostum her şeyde haklısın ama bu alfalık olaylarına 12. sınıfın başından beri ilgiliyim ve şu an hazırlık okuyorum. Baya gelişme kaydettim ama gerçekten kafayı yeme noktalarından geçtim. Yeri geldi narsist oldum diğer insanlardan tat tuz alamadım. Yeri geldi en dibe battım kendi bokumda ölecektim resmen. Fakat olmuyor ne düşünürsem düşüneyim farklı bir görüş hep üstün geliyor. Çok el bebek gül bebek büyüdüm ablam yok ve kızlarla çok iyiydim ortaokula kadar. Ama lisede hayat bir anda değişti ve gerçekten çok yıkık bir insan oldum. Harbiden yakışıklı ve sempatiğim bunun farkındayım ama bir şeyler değişemiyo içimde. Pratiğe asla dökmüyorum içimden sesler bağırıyo S*KTİR GİT ŞU KIZLARLA KONUŞ APTAL GİBİ YAZI OKUYARAK GELİŞTİREMEZSİN KENDİNİ ama ben iç sesimi asla dinlemedim. O beni arkadaşı olarak gören kıza kafayı taktım 12. sınıfımda her şeyi denedim ve daha sonra arkadaşımla el ele gezerlerken gördüm onları. Nasıl delirdiğimi sen düşün öldürme planları dahi yaptım. Çok yıkık çok zor anlardan geçtim. Artık kendimi seviyorum ama bir türlü o rahatlığa erişemiyorum. Rüyalarımda olmam gereken kişiyi görüyorum ama bir türlü gerçek hayata uygulayamıyorum. Kızlara çekici gelmiyorum ve bu önemli değil ama kıçımı kaldırıp spora bile başlayamıyorum.

Adamcağıza dedim baba bana dumbell al çalışayım. Aldı ama hala nereden başlayacağımı bilemiyorum. Eğer fitness yeni başlayanlar gibi konu varsa forumda link atın lütfen zira ben bulamadım.

Ve evet yine hazırlıkta bir kızın yanında oturuyorum. Hareketlerim ses tonum onun için yeterli olmadığımı bağırıyor. Kalçaları ve vücudu çok güzel çokta güzel bir kız ama beni yine friendzonea atarsa diye hamle yapamadım ve yavaştan arkadaş olduk bile. İnsanlarla konuşurken hep gülüyorum fakat öyle alfa gülüşü değil cıvıyorum çünkü böylesi hoşuma gidiyo ama saygınlığım azalıyor. Kendim olamıyorum anlayın beni. Kendim olamam. Bastırılmış alfa olmak hoşuma gitmiyor. İnsanların canı sıkılınca benimle konuşması hoşuma gitmiyor. Kızların benle gülüp eğlenip diğer erkekleri tercih etmesi hoşuma gitmiyor. Psikolojim bozuldu zayıf bir zihnim olduğunu kabul ediyorum ama hayatımda sınavlarda başarıyı yakalıyorum. Psikolojim gerçekten bozuldu. Ya etkileyici ve saygın bir erkek olacağım ya da seri katil. Keşke bir hap olsa atınca alfa olsam ama olmuyor. Beden dili çalışıyorum sınıfa girince eser kalmıyor. Ya da sahaya inince ismim dışında herhangi bir şey hatırlayamıyorum.

Böyle yaşamaktan sıkıldım. Boyunsuz penisi olan kız gibi ortalıkta dolaşmaktan fena gına geldi. Değişim için her şeyi deniyorum ama dediğim gibi elbet bir gün değişeceğim. Bende hank moody gibi olmak istiyorum. Onu örnek alacağım.

Ve size tüm yıkıklıklarımı döktüm. Dinleyip okuduysanız teşekkür ederim

Dostum her şeyde haklısın ama bu alfalık olaylarına 12. sınıfın başından beri ilgiliyim ve şu an hazırlık okuyorum. Baya gelişme kaydettim ama gerçekten kafayı yeme noktalarından geçtim. Yeri geldi narsist oldum diğer insanlardan tat tuz alamadım. Yeri geldi en dibe battım kendi bokumda ölecektim resmen. Fakat olmuyor ne düşünürsem düşüneyim farklı bir görüş hep üstün geliyor. Çok el bebek gül bebek büyüdüm ablam yok ve kızlarla çok iyiydim ortaokula kadar. Ama lisede hayat bir anda değişti ve gerçekten çok yıkık bir insan oldum. Harbiden yakışıklı ve sempatiğim bunun farkındayım ama bir şeyler değişemiyo içimde. Pratiğe asla dökmüyorum içimden sesler bağırıyo S*KTİR GİT ŞU KIZLARLA KONUŞ APTAL GİBİ YAZI OKUYARAK GELİŞTİREMEZSİN KENDİNİ ama ben iç sesimi asla dinlemedim. O beni arkadaşı olarak gören kıza kafayı taktım 12. sınıfımda her şeyi denedim ve daha sonra arkadaşımla el ele gezerlerken gördüm onları. Nasıl delirdiğimi sen düşün öldürme planları dahi yaptım. Çok yıkık çok zor anlardan geçtim. Artık kendimi seviyorum ama bir türlü o rahatlığa erişemiyorum. Rüyalarımda olmam gereken kişiyi görüyorum ama bir türlü gerçek hayata uygulayamıyorum. Kızlara çekici gelmiyorum ve bu önemli değil ama kıçımı kaldırıp spora bile başlayamıyorum.

Adamcağıza dedim baba bana dumbell al çalışayım. Aldı ama hala nereden başlayacağımı bilemiyorum. Eğer fitness yeni başlayanlar gibi konu varsa forumda link atın lütfen zira ben bulamadım.

Ve evet yine hazırlıkta bir kızın yanında oturuyorum. Hareketlerim ses tonum onun için yeterli olmadığımı bağırıyor. Kalçaları ve vücudu çok güzel çokta güzel bir kız ama beni yine friendzonea atarsa diye hamle yapamadım ve yavaştan arkadaş olduk bile. İnsanlarla konuşurken hep gülüyorum fakat öyle alfa gülüşü değil cıvıyorum çünkü böylesi hoşuma gidiyo ama saygınlığım azalıyor. Kendim olamıyorum anlayın beni. Kendim olamam. Bastırılmış alfa olmak hoşuma gitmiyor. İnsanların canı sıkılınca benimle konuşması hoşuma gitmiyor. Kızların benle gülüp eğlenip diğer erkekleri tercih etmesi hoşuma gitmiyor. Psikolojim bozuldu zayıf bir zihnim olduğunu kabul ediyorum ama hayatımda sınavlarda başarıyı yakalıyorum. Psikolojim gerçekten bozuldu. Ya etkileyici ve saygın bir erkek olacağım ya da seri katil. Keşke bir hap olsa atınca alfa olsam ama olmuyor. Beden dili çalışıyorum sınıfa girince eser kalmıyor. Ya da sahaya inince ismim dışında herhangi bir şey hatırlayamıyorum.

Böyle yaşamaktan sıkıldım. Boyunsuz penisi olan kız gibi ortalıkta dolaşmaktan fena gına geldi. Değişim için her şeyi deniyorum ama dediğim gibi elbet bir gün değişeceğim. Bende hank moody gibi olmak istiyorum. Onu örnek alacağım.

Ve size tüm yıkıklıklarımı döktüm. Dinleyip okuduysanız teşekkür ederim
Kardeşim, burada ki insanların çoğu bu serüvene yıkık olarak başladığını söyleyebilirim ben de dahil. Ben bir kız sırf bana bakmıyor diye ağlamıştım lan evde gizlice. O derece yıkıktım 2 sene öncesine. Şimdi o halimden eser kalmadı diyebilirim. Toz kalmadı la top parçası !
Bu 1 ay da 2 ay da olacak şey değil. Sabretmen, azmetmen gerekecek. Yeri gelecek fazlasıyla acı çekeceksin. Fakat kendine söz geçirebilmen gerek. Rahatsız olduğun şey ne? Bize onu söyle biz de sana yapman gerekeni söyleyelim ve git onu başar. Üzerine git.

Jordan peterson diyor ki; her adım attığın bir başarı, seni bir daha ki işin de daha başarılı kılacak.

Sen, ilk önce kendini yenmeye bak. Şu an kendin olmanın sana hiçbir faydası dokunmaz. Kendin olduğunda yıkık damgası yiyorsun. Ben de ilk başta rol kestim. Herkes gibi ! Gittim sokakta yürüyüşümden tut, el sallamama kadar kasıntı şekilde yaptım fakat sonra doğal halini aldı. Kızların gözünün içine bakamazken şimdi dibine giriyorum. Islandırıyorum kızı amk ! Bak çok ciddiyim daha bu serüvenimin ilk senesi, okul servisinde bir kız ile 2 gün tanışmamda kızı serviste yanıma gelmesini söyledim ve sohbet ettik. Kız o kadar azdı ki, gelip kucağıma kadar oturdu 50 kişinin bulunduğu serviste. Bak sıkıştım bahanesi ile kucağıma kadar getirdi baldırını sana bunu diyorum. Kız da müthiş vücudu olan bir azeriydi.
Fakat benim o zaman ki p*rno ve mastürbasyon bağımlılığım yüzünden kızı beğenmeyip ilgi göstermdim. Ulan kız her defasında, her fırsatta benim saçımla oynuyor, yanağıma falan dokunuyor. Ben ilgi göstermedikçe beni sınıfımdan falan çağırıyor. Kendi sınıfına götürüyor ben istemediğim halde kolumdan çekerek. O derece etki bıraktım.
'' HİÇBİR ŞEY YAPMAYARAK ''
Sadece ve sadece ilk izlenimim mükemmeldi.
O kız ile tanışmam da; sınava girecektik, hiç tanımıyorum kendisini direk koridorda kolundan tutup kalemin var mı? Sınava gireceğiz dedim. Kız da benimle gel dedi ve kalemliğini çıkardı. Dedim ki; ne yapıyorsun sen üniversiteye çeyizlik mi hazırlıyorsun bu kalemler ney? Sonra dedim ki verdiğinde. Bunu sana tekrardan getireceğim gülerek.
Getirdikten sonra zaten arkadaş ortamı falan kız bana ilgi gösterdi öyle konuştuk. Bak o servis macerasından önce kızla toplasan 5 dakika belki konuşmuşumdur.
Her şey sende bitiyor.
Şu an ise; sadece duman dinleyip kafayı bulan bir insanım. Çünkü bu dünyanın gerçekliğinin farkındayım ve ölümü bekleyen bir kulum. Bunun farkındayım ve kafayı bulmuş bir şekilde hayatımı yaşıyorum. İş başvurusuna giderken bile patron ile taşak geçerek konuşuyordum ki baktım kimse almayacak biraz düzelteyim kendimi.
Hayatımdan memnunum, tekim hiç kimseyi etrafımda barındırmıyorum. Kimse ile arkadaş olmuyorum çevrem çok berbat çünkü. Baktın bir kız rol kesiyor siktiri çekiyorum.
İnstada konuştuğum kız baktım geç cevap veriyor, kendi çerçevesine almaya çalışıyor beni. Dedim o çerçeveye ben sikimi sokarım. Kıza iyi şans diledim, kendine iyi bak dedim. Daha da hiç yazmadım. Mükemmel bir kızdı bir de. Bayağı da iyi giriş yapmıştım da, cidden bu kızlar çekilecek bir varlık değiller. Sen, sen ol; hayatını kızlara veya insanlara değil de kendine ada. Bunu erkenden farkına varman dileğiyle...

EDİT: Bu arada bu siteden sorularının cevabını oldukça alırsın. Bu siteyi de bu gruptan bir arkadaş paylaşmıştı iyi fayda sağlar sana. Ben bile bilmeme rağmen eksik kalmamak için okuyorum. Kibir yapma önüne ne çıkarsa oku derim sana.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8