Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yolumu Kaybettim Dostlarım

Kardeşim, burada ki insanların çoğu bu serüvene yıkık olarak başladığını söyleyebilirim ben de dahil. Ben bir kız sırf bana bakmıyor diye ağlamıştım lan evde gizlice. O derece yıkıktım 2 sene öncesine. Şimdi o halimden eser kalmadı diyebilirim. Toz kalmadı la top parçası !
Bu 1 ay da 2 ay da olacak şey değil. Sabretmen, azmetmen gerekecek. Yeri gelecek fazlasıyla acı çekeceksin. Fakat kendine söz geçirebilmen gerek. Rahatsız olduğun şey ne? Bize onu söyle biz de sana yapman gerekeni söyleyelim ve git onu başar. Üzerine git.

Jordan peterson diyor ki; her adım attığın bir başarı, seni bir daha ki işin de daha başarılı kılacak.

Sen, ilk önce kendini yenmeye bak. Şu an kendin olmanın sana hiçbir faydası dokunmaz. Kendin olduğunda yıkık damgası yiyorsun. Ben de ilk başta rol kestim. Herkes gibi ! Gittim sokakta yürüyüşümden tut, el sallamama kadar kasıntı şekilde yaptım fakat sonra doğal halini aldı. Kızların gözünün içine bakamazken şimdi dibine giriyorum. Islandırıyorum kızı amk ! Bak çok ciddiyim daha bu serüvenimin ilk senesi, okul servisinde bir kız ile 2 gün tanışmamda kızı serviste yanıma gelmesini söyledim ve sohbet ettik. Kız o kadar azdı ki, gelip kucağıma kadar oturdu 50 kişinin bulunduğu serviste. Bak sıkıştım bahanesi ile kucağıma kadar getirdi baldırını sana bunu diyorum. Kız da müthiş vücudu olan bir azeriydi.
Fakat benim o zaman ki p*rno ve mastürbasyon bağımlılığım yüzünden kızı beğenmeyip ilgi göstermdim. Ulan kız her defasında, her fırsatta benim saçımla oynuyor, yanağıma falan dokunuyor. Ben ilgi göstermedikçe beni sınıfımdan falan çağırıyor. Kendi sınıfına götürüyor ben istemediğim halde kolumdan çekerek. O derece etki bıraktım.
'' HİÇBİR ŞEY YAPMAYARAK ''
Sadece ve sadece ilk izlenimim mükemmeldi.
O kız ile tanışmam da; sınava girecektik, hiç tanımıyorum kendisini direk koridorda kolundan tutup kalemin var mı? Sınava gireceğiz dedim. Kız da benimle gel dedi ve kalemliğini çıkardı. Dedim ki; ne yapıyorsun sen üniversiteye çeyizlik mi hazırlıyorsun bu kalemler ney? Sonra dedim ki verdiğinde. Bunu sana tekrardan getireceğim gülerek.
Getirdikten sonra zaten arkadaş ortamı falan kız bana ilgi gösterdi öyle konuştuk. Bak o servis macerasından önce kızla toplasan 5 dakika belki konuşmuşumdur.
Her şey sende bitiyor.
Şu an ise; sadece duman dinleyip kafayı bulan bir insanım. Çünkü bu dünyanın gerçekliğinin farkındayım ve ölümü bekleyen bir kulum. Bunun farkındayım ve kafayı bulmuş bir şekilde hayatımı yaşıyorum. İş başvurusuna giderken bile patron ile taşak geçerek konuşuyordum ki baktım kimse almayacak biraz düzelteyim kendimi.
Hayatımdan memnunum, tekim hiç kimseyi etrafımda barındırmıyorum. Kimse ile arkadaş olmuyorum çevrem çok berbat çünkü. Baktın bir kız rol kesiyor siktiri çekiyorum.
İnstada konuştuğum kız baktım geç cevap veriyor, kendi çerçevesine almaya çalışıyor beni. Dedim o çerçeveye ben sikimi sokarım. Kıza iyi şans diledim, kendine iyi bak dedim. Daha da hiç yazmadım. Mükemmel bir kızdı bir de. Bayağı da iyi giriş yapmıştım da, cidden bu kızlar çekilecek bir varlık değiller. Sen, sen ol; hayatını kızlara veya insanlara değil de kendine ada. Bunu erkenden farkına varman dileğiyle...

EDİT: Bu arada bu siteden sorularının cevabını oldukça alırsın. Bu siteyi de bu gruptan bir arkadaş paylaşmıştı iyi fayda sağlar sana. Ben bile bilmeme rağmen eksik kalmamak için okuyorum. Kibir yapma önüne ne çıkarsa oku derim sana.

Anlıyorum teşekkür ederim yazıların için. Sana şu an çekici gelmemelerinin sebebi sanırım doymuş olman. Ama ben dokunmak hissetmek yiyişmek istiyorum. Daha o tür hazları duymadığım için bunları canı gönülden hissediyorum.

Ayrıca içime su serptin. Beden dilimi geliştirirken kendimi kasıntı hissediyordum. Fakat dediğine göre 21 gün sonra oturacaktır vücut dilim.

Önüme çıkan her kaynağı okumaya çalışıyorum. Ama kendine değer ver mottosunu bir türlü benimseyemiyorum. Ayrıca özelden sana ulaşabilirsem bir kaç problemim var onlarda beni etkiliyor olabilir. Kendimi cidden kaybettim beden dilimi geliştiriyorum ve spor yapmaya başlayacağım. Ama bunu sıra arkadaşımı tavlamak için mi yoksa kendim için mi yaptığımı bilmiyorum eğer ikisi olabiliyorsa ikisi içinde yapıyorum diyebilirim o zaman.

Aslına bakarsan biraz zeki olmak, özgüven ve dik bir duruşla olabilecek kadar basit ama bu üç değeri sağlamak aylarca antreman istiyor. Umursamaz tavır takınmak o kadar zor ki benim için kızlarla konuşmak oyun gibi gelemiyor ne yazık ki :(

Anlıyorum teşekkür ederim yazıların için. Sana şu an çekici gelmemelerinin sebebi sanırım doymuş olman. Ama ben dokunmak hissetmek yiyişmek istiyorum. Daha o tür hazları duymadığım için bunları canı gönülden hissediyorum.

Ayrıca içime su serptin. Beden dilimi geliştirirken kendimi kasıntı hissediyordum. Fakat dediğine göre 21 gün sonra oturacaktır vücut dilim.

Önüme çıkan her kaynağı okumaya çalışıyorum. Ama kendine değer ver mottosunu bir türlü benimseyemiyorum. Ayrıca özelden sana ulaşabilirsem bir kaç problemim var onlarda beni etkiliyor olabilir. Kendimi cidden kaybettim beden dilimi geliştiriyorum ve spor yapmaya başlayacağım. Ama bunu sıra arkadaşımı tavlamak için mi yoksa kendim için mi yaptığımı bilmiyorum eğer ikisi olabiliyorsa ikisi içinde yapıyorum diyebilirim o zaman.

Aslına bakarsan biraz zeki olmak, özgüven ve dik bir duruşla olabilecek kadar basit ama bu üç değeri sağlamak aylarca antreman istiyor. Umursamaz tavır takınmak o kadar zor ki benim için kızlarla konuşmak oyun gibi gelemiyor ne yazık ki :(
Hacı yanlış anladın beni. İlgi duymadığımı söylemedim ben sana. Sadece o kadar çaba sarf etmiyorum diyorum. Eğer ki olacağı varsa illaha ki olur. Zaten kızlar genel olarak kendine değer veren ve umursamayan erkeklere karşı çekim hissettiği için benim pek bir çaba göstermem gerekmiyor. Sen de öyle ol diyorum sana da ol demekle olmuyor. Çaba sarf et ! Ben de ilk olarak spora başladığımda kızlar için yapıyordum sonra sporu sevdim daha sonra da kendimi sevdim. Cevabını almış olduğunu düşünüyorum. :)

Hacı yanlış anladın beni. İlgi duymadığımı söylemedim ben sana. Sadece o kadar çaba sarf etmiyorum diyorum. Eğer ki olacağı varsa illaha ki olur. Zaten kızlar genel olarak kendine değer veren ve umursamayan erkeklere karşı çekim hissettiği için benim pek bir çaba göstermem gerekmiyor. Sen de öyle ol diyorum sana da ol demekle olmuyor. Çaba sarf et ! Ben de ilk olarak spora başladığımda kızlar için yapıyordum sonra sporu sevdim daha sonra da kendimi sevdim. Cevabını almış olduğunu düşünüyorum. :)

Aldım cevabımı çok teşekkür ederim :)

Sana tek tavsiyem, şu anda belki yeterli değilim tavsiye vermek için ama neyin doğru olduğunu kavrayabilecek kadar oldum, yalnız kalman. Sadece acıyla büyüyebilirsin ve yalnızlık, acılarının toplanıp seni köşeye sıkıştırdıkları yerdir. O köşeden ya hiç çıkamazsın, ya da her birini tek seferde yıkıp üstlerinden çiğneye çiğneye geçerek çıkarsın. Anlaması basit, yapması çok zor ve şu an cidden acı çekiyorum. Buna değiyor. Bana güven.
Yanlışsam yüzüme vurmaktan çekinmeyin.

Sana tek tavsiyem, şu anda belki yeterli değilim tavsiye vermek için ama neyin doğru olduğunu kavrayabilecek kadar oldum, yalnız kalman. Sadece acıyla büyüyebilirsin ve yalnızlık, acılarının toplanıp seni köşeye sıkıştırdıkları yerdir. O köşeden ya hiç çıkamazsın, ya da her birini tek seferde yıkıp üstlerinden çiğneye çiğneye geçerek çıkarsın. Anlaması basit, yapması çok zor ve şu an cidden acı çekiyorum. Buna değiyor. Bana güven.
Yanlışsam yüzüme vurmaktan çekinmeyin.

Teşekkürler dostum. Bu tavsiyeni dikkate alacağım :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8