• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yorgunluk

arda123

Üye
Beyler, son zamanlarda bu sorundan dolayı kişisel gelişimi aksatıyorum okuldan eve gelince sanki 50 km koşturmuşlar gibi yoruluyorum bu sadece bedensel değis ruhsal ve zihinsel olarakta sorun çıkarıyor yatarken bile kıpırdamaya üşeniyorum bir tavsiyeniz varsa yazarsanız çok sevinirim.

Aynanın karşısına geç böyle hissettiğinde şunları de:
Ben eski ben değilim, kontrol bende ve ben önüme bakarım. Taşaklarımı hissederim, eğlenirim. Yeni bir gün yeni eğlenceler ve ben kazanacağım. Yeni bir güne daha enerjik kalkıyorum daha mutlu oluyorum. Hayatımın her anı eğlence dolu ulan yaşamak çok güzel. Kimse sikimde değil ve ben dolu dolu yaşarkm her anın tadını çıkarırım.

Negan

Üye
Uykunu iyi al, okuldan geldikten sonra dinlen sonra yapman gerekenleri yap, Sosyal medya çok zaman kaybettiriyor.

-Why-

Üye
Nofap yap ama kimse devamlı olarak başaramıyor. Yok başarım 100 gün yok 8 gün ee hani hiç bozmaman lazımdı? Demekki bozulmak zorunda.

Neyse sen bir dene ben denediğimde yorgunluğum gitti, enerjik oldum. Daha kolay odaklandım.

arda123

Üye
Nofap yap ama kimse devamlı olarak başaramıyor. Yok başarım 100 gün yok 8 gün ee hani hiç bozmaman lazımdı? Demekki bozulmak zorunda.

Neyse sen bir dene ben denediğimde yorgunluğum gitti, enerjik oldum. Daha kolay odaklandım.
bi ara denemiştim ama bir tane adam testis kanseri olursunuz dedi o yüzden bıraktım.