Yüksek statü insanın yanında enerji sorunsalı

Her şey bir yana,dişilerin haricinde tek sıkıntı konu ise;Kendini değersiz görme.

Fakat bu çoğunlukla daha yüksek statü ya da daha maskülen gözüken (kızların yanında olan erkekler) erkeklerin yanında iken oluyor.

Dişilerin yanında olan tek erkek konusunda sorunun ise bu; "Ulan bu adam kirazları götürüyor ne yapacağım? Kesin alfa bu bak beni ezecek" gibi aslında,oluşan anlık ve travmatik öz güven kaybı nedeniyle kayıp yaşarız. Mental olarak rahatsız hissederiz fakat durum bildiğiniz gibi değil :)

Onlarca kızlı erkekli gruba girdim. İlk başlarda ben de kendimi bok gibi hissediyordum. Sanki çabalarım boşaymış gibi fakat bir zaman sonra görüp,bunda rahatlama sağladım.

İlk olarak senin bilmen gereken bir şey var. Dişiler yüzünden buradaydın. Bir travma sonucu öz güvenin sikildi ve ALFA ile tanıştın. Boyut başka yerlere taşındı ve kendini keşfettin.

Kendi lisem full erkek bir imam hatip lisesi(bu sene üniversiteye gidiyorum)
Ve ALFA ile tanışmanın 1 senesi bütün dişilerin yanında ki erkekler beni engelliyor gibime geliyordu.

Ben alkolü pek sıklıkla ortamlarda tüketmem. Çakırkeyf olurum her daim. Ne sarhoş ne de başka bir şey fakat çakırkeyf olurken yakın arkadaşlarım ile olurum. Asla ve katiyen kızlarla ortam yapmam. Onlar içer,ben de Nuri Alço edası ile :)

Bir gün Kadıköy'de kız arkadaşlarım ile buluştuk.Garip olan yanı ise;5 kız vardı ve benim hedefimin sevgilisi de gelmişti.

Biraz takılırken,ben durmadan gözlem yaptım. Sonrasında ise az bir gözlem sonucu şunları keşfettim; Ortamın bir ALFAYA ihtiyacı vardı. Bu ise bendim.(burada bana "ulan yapman gereken otoriteyi sağlamak "gibi söylemler ne kadar doğru olsa da;bazı şeyleri pratik ile öğreniyorsunuz.) Avımın sevgilisi tam bir beta idi. Sadece tipten kazanıyordu kendisi. Ben ise normal bir tipe sahibim.

Kız ne isterse o oluyordu. Daha doğrusu; kızlar ne isterse o oluyordu. Bir an alkole gidelim dediler. Ben ise "Bu sıcakta kafayı bulacak olan aptallar gidebilir. Akşam benimle kadıköyü sevecekler kalabilir" dedim. Bu sayede kızlar bozuldu. Erkekler ise onlara cümlemde vaat vermem sebebi ile bana katıldı. E mâlum para da beta takımında olunca planları akşama kaldı.

"Eee ne yapacağız o zaman?" diye bir soru işittim o sevgilisi olan betadan. Sizi bilmiyorum fakat bildiğim on numara bir mekan var oraya gidiyorum dedim. Halbuki bilmiyorum hiç bir yeri. Bir güzel gözüken yere oturdum ve baştaydım. Ortamı domine ettim ve akşamında çocuk sarhoş iken kız ile öpüştük :) 1 hafta içerisinde ondan ayrıldı ve benim oldu.

İnsanları nasıl görürseniz o kadar YANLIŞ yaparsınız. Sınırlar beyninizde. Psikolojik olarak yine telkinler vermeniz sizin için en iyisi.

Müdür gibi yüksek statülü insanların yanında iken bacak bacak üstüne atın. Saygı,toplumda sizi betalaştıran en temel özelliktir. Tabi ki gerektiği kadar olacak fakat; aşırısı toplumumuzda iyi,efendi gibi sıfatlar sayesinde iyimserleştiriliyor. Zaten burada amacımız ALFAMIZI geliştirmek. Onay aramak değil. Öğretmeninize karşıt görüşlerinizi sunun. İnsanlarla siyaset,tarih ve her alanda tartışın. Tartışmalar dinleyin.

Kısacası; Beyninizde büyütmeyin. İnsana statü ya da cinsiyetten saygı duymayın. Beyninden dolayı saygı duyun. Sağlıklı ve spor yapan insanları sevin.

FAKAT;BAZEN ÖNÜNDE Kİ BETA *ROSPU ÇOCUĞU SENİ EZEBİLİR. İŞTE O ZAMAN SAYGI YERİNE MAKYAVELİST DAVRAN. ONU EZ VE BİTİR,KELİMELERİNLE..

Makyavelist; Başarıya giden her yol mübahtır.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Ben alkolü pek sıklıkla ortamlarda tüketmem. Çakırkeyf olurum her daim. Ne sarhoş ne de başka bir şey fakat çakırkeyf olurken yakın arkadaşlarım ile olurum. Asla ve katiyen kızlarla ortam yapmam. Onlar içer,ben de Nuri Alço edası ile
Bu kısım beni bitirdi :D Aman Nuri Bey sizin ağzınız neler söylüyor öyle. Haklı ve doğru şeyler söylüyor üstüne bir de tecrübe eklenince yeme de yanında yat.