• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yüz Bakımı

Fonetheal

Üye
Merhaba yüzümün daha düzgün ve temiz görünmesi için kullanabileceğim krem, maske v.b gibi önereceğiniz ürünler nelerdir?

Garnier Saf & Temiz 3'Ü 1 Arada Temizleme Peeling Maske kullanıyorum ama pek etili değil gibi okudum bir kaç yerde.

Merhaba yüzümün daha düzgün ve temiz görünmesi için kullanabileceğim krem, maske v.b gibi önereceğiniz ürünler nelerdir?

Garnier Saf & Temiz 3'Ü 1 Arada Temizleme Peeling Maske kullanıyorum ama pek etili değil gibi okudum bir kaç yerde.
Merhaba,

Gayet etkili bir üründür Garnier'in o ürünü. Ayrıca sana Nivea'nın yüz yıkama köpüklerini de tavsiye ederim.

yaşın kaç bilmiyorum fakat eğer hala sivilce çıkma dönemlerindeysen kesinlikle sivilceler için doktora gitmelisin. Farklı sivilce çeşitleri oluyor ve bazıları derin sivilceler olduğu için yüzde iz kalmasına sebep oluyor. Doktor zaten gerekli tedavi ile müdahale edicektir.

Kutayus

Üye
Bir tane maske var. Adını hatırlamıyorum. Kahve ve killi yüz maskesi. Deneyebilirsin bulursan.
Eşek sütlü sabunlar da yüze gayet iyi gelir.
Eğer yara lekelerinden şikayetin varsa 2 günde bir bal-limon maskesi yapabilirsin.

pawelow

Üye
Sivilce için doğal çözümü olanlar banada yazarsa iyi olur

Kutayus

Üye
Eşek sütü ve ardıç katranlı sabun iyi geliyor.
Eşek sütü yenilenmeyi arttırır. Nemlendirir. Falan
Ardıç katranı yara ve sivilce gibi şeyleri kurutur.
3-5 liraya bulabilirsin. Yüzünü eşek sütlü sabunla yıkarsın. Gece de ardıç katranlı sabunu ile sivilceli kısımları yıkarsın.

Ardıç katranını çok kullanma. Tahriş eder. Kurutur bu sefer.

pawelow

Üye
Eşek sütü ve ardıç katranlı sabun iyi geliyor.
Eşek sütü yenilenmeyi arttırır. Nemlendirir. Falan
Ardıç katranı yara ve sivilce gibi şeyleri kurutur.
3-5 liraya bulabilirsin. Yüzünü eşek sütlü sabunla yıkarsın. Gece de ardıç katranlı sabunu ile sivilceli kısımları yıkarsın.

Ardıç katranını çok kullanma. Tahriş eder. Kurutur bu sefer.
cok sabun kullandım ama hala var esek sutu ve dıgerını kullanmadım aktarlarda mı bulunuyor
kullandıysan ne zaman sürede iyi oldu

Burakdede

Üye
[URL unfurl=

Teknik harbiden ise yarıyor. Bi okuyun ondan sorna kimyasal urunleri denersiniz:dd

Fonetheal

Üye
Merhaba,
Gayet etkili bir üründür Garnier'in o ürünü. Ayrıca sana Nivea'nın yüz yıkama köpüklerini de tavsiye ederim.
Teşekkür ederim bakacağım

yaşın kaç bilmiyorum fakat eğer hala sivilce çıkma dönemlerindeysen kesinlikle sivilceler için doktora gitmelisin. Farklı sivilce çeşitleri oluyor ve bazıları derin sivilceler olduğu için yüzde iz kalmasına sebep oluyor. Doktor zaten gerekli tedavi ile müdahale edicektir.
Sivilcelerle ilgili şu anlık bir problemim yok önerin için teşekkürler

Bir tane maske var. Adını hatırlamıyorum. Kahve ve killi yüz maskesi. Deneyebilirsin bulursan.
Eşek sütlü sabunlar da yüze gayet iyi gelir.
Eğer yara lekelerinden şikayetin varsa 2 günde bir bal-limon maskesi yapabilirsin.
Önerilerin için teşekkürler dediğin maskeye de bakacağım umarım bulabilirim

Alpha

Üye
[URL unfurl=

Teknik harbiden ise yarıyor. Bi okuyun ondan sorna kimyasal urunleri denersiniz:dd
Ben onu 1 ay boyunca eksiksiz her gun yaptim hic bir bok olmadi.