Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yüz için sivilce ve siyah nokta kremi önerebilecek olan var mı?

hocam bu sabunlar markette satılan sabunlardan mı?
Sebamed compact sabun var yağlı ciltler için. Marketlerde vardır. Fakat sürmeden önce cildin küçük bir noktasında denemek iyi olur çünkü sebamedin bazı ürünleri alerji ve kızarıklık yapabiliyor. Onun dışında Neutrogena, Clinique gibi markaların da vardır yağlı cilt için ürünleri. Küçük bir araştırmayla bulursun hepsini.

Yapmaları veya yapmamaları etkisi olmadığı anlamına gelmez ki.

Şöyle düşün, elemanın biri 'kiloluyum' dedi. Ben de 'şekeri kes' dedim. Eleman da 'şeker kullanmıyorum' dedi. Sivri zekalının biri de çıkıp önce 'şeker kilo yapmaz' sonra da 'Kilolu olmayanların hiçbiri şeker yemiyor mu' dedi. Şeker kilo yapar ama. Kapiş? ;)
Dostum mastürbasyon sivilce yapmaz. Kendi çapında eğlenmişsin helal baya iyisin.d ergenlik döneminde hormonların düzensiz salgılandığı için ya da yediğin şeylerden, cilt bakımından gibi nedenlerden çıkar. Tek bir araştırma yapmadan aptalın biri "31 çekersen sivilce çıkar ehehehhe" diyip, sizin gibi '' Cahil '' kişiliklerde yürekten inanıp kendi çapında konuşur.
Hadi iyi günler.. 😘

Mastürbasyonu savunmuyorum.

Aknemix bunu kullanmadım ama etkiliymiş
Fucudin bu etkili

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8