Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yüz tipi

bu jawline egzersizlerini 3 aydır yapıyorum. rastgele denk gelmiştim. incide de paylaşmıştım. neyse . üçgen bi çenem vardı çene ucum biraz sivriydi. v şeklindeyi. şimdi u ya benziyor. gömülü 20 lik dişim vardı bi tane o çıktı.
yani bu jawline egzersizleri çok güzel işe yarıyor. her gün on onbeş dakka yapın yüzünüz güzel oturacak.

ben o aleti almadım çok pahalı amk. onun yerine dört beş tane sakız attım ağzıma . bastıra bastıra çiğnedim. iki taraflı çiğne ama
ASDKLASLDJASDKASDJASDKASDAMS

İyimiş ben de deneyim bari :D İki taraflı çiğneme nasıl oluyor kanka anlamadım orayı

bu jawline egzersizlerini 3 aydır yapıyorum. rastgele denk gelmiştim. incide de paylaşmıştım. neyse . üçgen bi çenem vardı çene ucum biraz sivriydi. v şeklindeyi. şimdi u ya benziyor. gömülü 20 lik dişim vardı bi tane o çıktı.
yani bu jawline egzersizleri çok güzel işe yarıyor. her gün on onbeş dakka yapın yüzünüz güzel oturacak.
Sakızdan başka neler yapabiliriz?

kanka beş dakka sol tarafla , beş dakka sağ tarafla,beş dakka ön dişlerinle çiğneyeceksin.
yani dengeli çiğne. nasıl biseps triseps çalışırken iki kolunu da yapıyosun . bu da öyle (simetrik)

İyi de bu kiloyla alakalı değil mi adam kilolu ise işe yaramaz bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8