Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yüz yüze tanışıp instadan yazma.. Olumsuz

Don Draper

Forumdan Uzaklaştırıldı
10 gün önce fakülteden gördüğüm 2 kız okulun biraz dışarısında yürüyordu, yanlarından geçerken tanıştım. Önce dersle ilgili soru sordum, sonra adını falan sordum. Adını sorduğumda gülmeye başladı yürüdüğümü anlamıştı zaten. Cafeye gidiyorlardı 1 2 dk konuştuk sonra cafe önüne geldiler ben yola devam ettim. Ertesi akşam takip ettim o da geri takip etti. Geçen ay da takip etmiştim ama geri dönmemişti. Tanımadıklarını kabul etmiyor sanırım zaten takipçi takip sayısı az zaten diye düşünüp yüz yüze konuştum işte.
Konuştuğum gün finallerin son günüydü. Şimdi büt haftası. Göremedim. Yazayım dedim.

Bu akşam bi diziyle ilgili story paylaşmıştı, cevap yazdım. Kız story’i kaldırdı. Engellese daha iyiydi. Niye böyle oldu ya?

Son düzenleme:
Belki sevgilisi var belki fuckbuddysi var oglum sanane sadece bir kizla sinirli kalirsan kafayi yersin gec oteki kizlara

10 gün beklediğim için soğumuş olma ihtimali yok mu?

Kanka aynısı benimde başıma geldi birebir aynısı ciddiyim her neyse forumda oyunda belli seviyeye ulaşmış abilerim kardeşlerim şu cevabı verdi tabak değiştir nextle büyük ihtimalle konuştuğun kelimelerin doğrulu yanlışlığı ve kelimeleri nasıl söylediğinle alakalı bişey demekki kızın ilgisini çekememişsin cidden bencede nextle 😃

Kanka bu red umrunda olmamalı nextle ve başka kızlarla konuş.Bu arada story neydi ve nasıl cevap verdin?Bu soruları yanıtlarsan daha iyi yardımcı olurum.

Alıcı pişmanlığı olabilir. Bazen sette çok iyi tavrı varken, yazdığınız zaman sanki o kızdan eser yokmuş gibidir.

Alıcı pişmanlığı olabilir. Bazen sette çok iyi tavrı varken, yazdığınız zaman sanki o kızdan eser yokmuş gibidir.
Neden? Pek iyi tavrı yoktu aslında yere bakarak ve gülerek yürüyordu. Arada 1 2 sordu formaliteden o kadar ama yüzüme bakmadı ilk konuştuğum andan sonra.
Bir de 10 gün hiç bir etkileşimde bulunmadığımdan soğumuş olma ihtimali çok mu polyannaca?

Yeteri kadar etkileyememiş de olabilirsin. Benim de başıma çok gelmişti. Zamanla daha iyi olabilirsin.

Bence bu kadar takma küçük şeyleri. Ayrımtıcı adamsın, sevdiğini tam seversin filan ama. Takma fazla.
Şimdi takmıyom desen bile yazıda ne demişin önceden kabul etmemişti şimdi kabul etti ama hikayeyi kaldırdı.
Demekki önceki kabul etmemesine takılmışsın.
Benzer bir olay oldu anlatıyım.

Şimdi bi kız vardı. Kesiştiydik nese bizim orda oturuyomuş. Faceden yazdoydım bir tanışak filan.
Oda face filan olunca beni tipsiz sandı.
Nese sınav var filan kızla ben konuşmadım.
Sonra karşılaştık otobüste.
Kızla dalga geçtim neg attım ama gözlerime bakıyor inelim birlikte diye.
İnmedim tabi.
Eve gittim İnstadan istek attı sildim 4 defa attı.
Ardından sınav bitince yazdı.
Sildim faceden yazdı.
Abin naptı ? Yine sildi.

Velhasıl kelam kardeşim takışmıyxaksın fazla nextliyorsan nextliycen dönüp arkana bakma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8