Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zaman sorunu olan kız

Konuştuğum görüştüğüm birisi var fakat zaman ile ilgili problemler ortaya çıkıyor ki en sevmediğim bir olaydır shit testte miyim cözemedim yaşını başını almış bir kız ailenin tek kızı izin problemi yaşıyor mesela plan yaparız diyorum kamp vs kalmalı birşey ama kendisi bilmiyorum izin alabilir miyim gibi tripler dönüyor vaktimde geçsin istemiyorum sizce hemen next ?

Konuştuğum görüştüğüm birisi var fakat zaman ile ilgili problemler ortaya çıkıyor ki en sevmediğim bir olaydır shit testte miyim cözemedim yaşını başını almış bir kız ailenin tek kızı izin problemi yaşıyor mesela plan yaparız diyorum kamp vs kalmalı birşey ama kendisi bilmiyorum izin alabilir miyim gibi tripler dönüyor vaktimde geçsin istemiyorum sizce hemen next ?
Senin yerinde Kıvanç Tatlıtuğ olsa aynı tepkileri verirmiydi düşün, ona göre davran, biraz uç örnek oldu biliyorum ama ne demek istediğimi anlamışsındır. :)

Hiç de uç örnek olmamış, yerinde bir örnek bu. Zaman sorununun olması anlaşılabilir bir şey, ama seni geçiştiriyor da olabilir. Eğer zaman sorunu varsa ve senden hoşlanıyorsa "ya 1 saat olmaz da 2 saat sonra buluşalım" ya da "yarın olmaz da sonraki gün buluşalım der. Eğer bunları demeyip de olmaz diyorsa seni uydusu yapmak istiyor, sessizce nextle dostum.

Senin yerinde Kıvanç Tatlıtuğ olsa aynı tepkileri verirmiydi düşün, ona göre davran, biraz uç örnek oldu biliyorum ama ne demek istediğimi anlamışsındır. :)
Bizde Tatlıtuğ/yabancı makalelerde dicaprio etkisi diye geçer bu olay :) yiğite katılıyorum. Cpd ile alakalı bir mevzu. Cpdni geliştir. Kendini geliştir. Kızın cpdsi senden yüksekse ki kızların genel cpdsi yüksek çünkü onlar oturduğu yerden değerleri yükseliyor biz ise çabaladıkça elde ettikçe değerimiz yükseliyor. Cpd mevzusu.

@obwachi cinsel pazar değeri felan bunlardan bahsediyoruz. Kıvanç tatlıtuğu örnek verdik diye tipsiz fln değilsin. Gerçi erkeklerin hiçbiri tipsiz değil. Sadece tembeller spora gitmiyoruz avurcubur yiyoruz bu tembelliklerde bizi çirkinleştiriyor.

Çirkin erkek yoktur tembel erkek vardır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8