Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zamanı Geldi (Anket Var)

Meydan okumayı kabul ediyor musun?

• Evet, kabul ediyorum.

• Korkanın çocuğu olmaz.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Mrx

Selam millet.

Bugün Cevahir avm ve taksimde şarj etmeyi denedim ve fark ettim ki hâlâ kötü durumdayım. Detaylı olarak anlatılacak pek bir şey yok çünkü doğru düzgün konuşma ilerletemedim, hâlâ daha çenemde iş yok. Yaklaşık olarak 8-9 kızı şarjlamaya çalıştım ve her bir denememin üstüne hatalarımı düşündüm.

En bariz 2 hatamdan ilki istediğim her kızı şarjlayamamamdı, çok fazla hedef atladım, sürekli heyecanlanıp ilkel beynime yenik düştüm.
İkinci hatam, yine heyecandan olsa gerek, sesimim düşmesiydi.

Aslında bugünkü saha beni biraz demotive edip özgüvenimi düşürmeye başlıyordu. Bunun en büyük iki sebebi kızların aşırı egoist olması ve benim yeteri kadar özgüvenli hareket edemememdi. Bir çok kızın egoist olmasıyla benim yeterli özgüvenle hareket etmemem ya da edememem birleşince -her ne kadar yüzlerce kez reddedileceğimi bilsem de- bugün motivasyonumla birlikte özgüvenim düşüşe geçiyordu.

Eve dönmek için yola koyulduğumda kendimi tekrar motive etmeye başladım (amk aslında sahadayken olması gerekirdi, hatta en ufak bir zedelenmeye bile uğramamalıydı) ve yeni bir karar kıldım. Artık her yeni tanıştığım kıza öyle ya da böyle yürüyeceğim (Tabii yürümekten kastım amsalak beta gibi değil) ve knk muhabbetine kesinlikle girmeyeceğim. Her gün, her dışarı çıktığımda mutlaka birkaç kızı şarjlayacağım. Artık beta hareketlerimden ve/veya düşük statüyle ilgili herşeyimden ne pahasına olursa olsun kurtulup işinin ehli bir Alfa, PUA olacağıma kendime söz veriyorum.

Olayı daha fazla uzatmayacağım.

Bu yazıyı okuyan herkese meydan okuyorum. Artık hergün şarjlayarak -gerekirse 10bin kere reddedilerek- asıl olayı içselleştireceğiz ve istediğimiz Alfayı oturtacağız. Ayrıca 1 ay boyunca her haftada en az bir kere olmak üzere hepimiz rapor yazacağız çünkü herkesin bunu rutin hale getirmesini istiyorum. Meydan okumamızı hayatına katan kişiler zaten bu işe başladıktan 1 ay sonrasında rutin haline getirmiş olacak ve o süreden sonra meydan okumayı düşünmeden gerekeni yapacaktır. Eğer bu meydan okumadan korkan varsa tam olarak yapması gereken şey bu meydan okumayı gerçekleştirmektir.

Meydan okuma kabul edildi .

• Beğen
Tepkiler: Mrx
Korkanın çocuğu olmaz
O yüzden kabul edildi

• Beğen
Tepkiler: Mrx
resmi evrak imzalamıyosunuz amk ettim amuğa deyip geçin ahahha

sahip olduğun bir takıntının veya korkunun üstesinden gelmek için, o takıntıya veya korkuya maruz kalmak gerekiyor. yani üzerine gideceğiz, ilk zamanlar da genel olarak herkes de bir özgüvensizlik, korkunun veya takıntının artması görülebilir, ama bu geçicidir, bunu atlatan ise kazanır.

yani kızlara yürüyoruz, büyük ihtimal ilk seferlerde daha kötü hissediyoruz ve sonunda bum, birer altın daşaklı alfaya dönüşüyoruz

Kabul edenlerin %95'i aslına bakarsan kabul etmemiş. Yapmaktan çekinmeyen birisi zaten böyle bir yazıyı okumaz.

Evet, ilk raporumu yazıyorum.

Yolda vs. Tanışmaya çalıştıklarımı hiç anlatmayacağım. Bu yazıyı yazdıktan birkaç gün sonra efsanevi bir deneme yaptım, sadece onu anlatmak istiyorum.

Wanted filmini bilenleriniz vardır. Başrol istifa ederken klavye ile sevmediği bir adamın ağzını dağıtıyor. Ayrıca ismini bilmediğim bir filmde de adam istifa ederken bir kızı öpüyor.

30 Ocak Çarşamba günü istifayı vermek üzere çalıştığım şirketin ofisine giderken işte bu sahneler kafamda dönüp duruyordu. İstifa dilekçesi, zimmetler vs. tamamlandıktan sonra bir kişiyle ufak bir sohbet ettim ve kızın yanına gidip "Ayşe bir kalksana" dedim, kız niye kalkacağım falan diye diretti. Kız kalkana kadar zorladım ve kız kalkınca kızı öpmek için hareketlenince kız sarılmaya yöneldi. Ben ikinci denemeyi yaparken kız iyice ayıkıp bağırmaya başlayınca hemen kaçmaya başladım. Peşimde bir kişi vardı fakat beni yakalayamadı.

Sormak isteyenler için, başıma hiçbir olay gelmedi ve böyle bir girişimde bulunduğum için çok mutluyum. Mutlaka bu tarz bir şey yapmak zorundasınız

Evet, ilk raporumu yazıyorum.

Yolda vs. Tanışmaya çalıştıklarımı hiç anlatmayacağım. Bu yazıyı yazdıktan birkaç gün sonra efsanevi bir deneme yaptım, sadece onu anlatmak istiyorum.

Wanted filmini bilenleriniz vardır. Başrol istifa ederken klavye ile sevmediği bir adamın ağzını dağıtıyor. Ayrıca ismini bilmediğim bir filmde de adam istifa ederken bir kızı öpüyor.

30 Ocak Çarşamba günü istifayı vermek üzere çalıştığım şirketin ofisine giderken işte bu sahneler kafamda dönüp duruyordu. İstifa dilekçesi, zimmetler vs. tamamlandıktan sonra bir kişiyle ufak bir sohbet ettim ve kızın yanına gidip "Ayşe bir kalksana" dedim, kız niye kalkacağım falan diye diretti. Kız kalkana kadar zorladım ve kız kalkınca kızı öpmek için hareketlenince kız sarılmaya yöneldi. Ben ikinci denemeyi yaparken kız iyice ayıkıp bağırmaya başlayınca hemen kaçmaya başladım. Peşimde bir kişi vardı fakat beni yakalayamadı.

Sormak isteyenler için, başıma hiçbir olay gelmedi ve böyle bir girişimde bulunduğum için çok mutluyum. Mutlaka bu tarz bir şey yapmak zorundasınız
Dikkat et evin kapısı beklemediğin bir anda çalmasın kanka :D Bu arada helal olsun ^^

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8