• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Zevk alamıyorum

Son 1 aydır hayattan gram zevk almıyorum,bu insan ilişkilerindeki konumuma da yansıdı ve tahmin edebileceğiniz gibi ilişkilerde iyi konumda değilim şu anda hem kadın hem erkek icin soyluyorum bunu.

Hayattan tat alamıyorum,nofap yapıyorum halihazırda,kitap okuyorum,gitar çalıyorum,disiplinliyim
Fakat olmuyor ya son zamanlarda kendimde bir eziklik hissediyorum nedeni ne anlamıs degilim yardiminizi bekliyorum.

Nofap sürecinde olağan durumlar bunlar. Ve şunu unutmuşsun belli ki;
"Hiç bir şey bir anda olup bitmez, her şey zaman alır"
Birşeyler umut etmiş olabilirsin gerçekleşmemiş diye üzülme, daha çok çalış.

Yunan mitolojisinde Hydra gibi ol, birisi kafanı kestiği zaman 2 tane kafa daha çıksın :)

Eğer tükenmiş bitmiş gibi hissediyorsan, biraz mola verebilirsin.
Bildiğin mola, sadece dinlenmek, sahile gitmek. Bir yerlerde oturmak ve hayatı izlemek.

Ve sakın modunu düşürme :)

Kirmizi hapla tanisali 1 yil oluyor ve o gun bugundur nofapteyim nerdeyse yani ondan kaynakli degildir diye umuyorum,sadece hayat bana artik tat vermiyor bu surede iliskilerim de kotulesti duzeltmeye calisiyorum daha da kotulesiyor.

Iyi bir universite hayalim var,bunun icin calisiyorum da .
Ama olmuyor ya yok beynim asiri dusunuyor,hissediyorum bunu,kimse beni anlayamiyor bunu da biliyorum.Belki delirdim bundan da emin degilim.Zevk alabildigim hic bir sey yok su siktigimin dunyasinda eglenceli bir seyler yok mu , basit insanlarla konusmaktan da sıkıldım artık su okulda.

Iyi bir universite hayalim var,bunun icin calisiyorum da .
Ama olmuyor ya yok beynim asiri dusunuyor,hissediyorum bunu,kimse beni anlayamiyor bunu da biliyorum.Belki delirdim bundan da emin degilim.Zevk alabildigim hic bir sey yok su siktigimin dunyasinda eglenceli bir seyler yok mu , basit insanlarla konusmaktan da sıkıldım artık su okulda.
Daha büyük bir hedef lazım

Sene 2015 felan, ufak çaplı bir yazılım firmam vardı.
Gecelerim gündüzlerim belli değildi. Maddi durumdan dolayı bilgisayarımın bulunduğu odada, soba vs yoktu.
Titreyerek bilgisayar oynuyordum. (Halen özlerim o günleri)
Yemek yerken, tuvaletimi yaparken, ekmek almaya giderken sürekli kafamda hayallerim vardı.
Bu işte insanı depresyondan uzat tutuyor.

Şuanda depresyonda olduğunu üzülerek söylemem gerek.

Basit insan diye bir şey de yoktur ayrıca.
"Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak" -Konfüçyus

Eğer bulunduğun şartlardan memnun değilsen bunun sorumlusu sensin ve sızlanma kardeşim.
İnsanlar hiç bir zaman senin gibi düşünmeyecek unutma bunu.
Seni kimse anlamayacak, her zaman yalnız kalmayı bilmen gerekiyor.
Yalnız başına savaşmayı öğrenmelisin.
Ve şunu unutmamalısın,
"Hayat sadece fedakarlık yapabilecek kadar cesur insanlar için bir anlam taşır" -"Sonsuz Tanrı

Sene 2015 felan, ufak çaplı bir yazılım firmam vardı.
Gecelerim gündüzlerim belli değildi. Maddi durumdan dolayı bilgisayarımın bulunduğu odada, soba vs yoktu.
Titreyerek bilgisayar oynuyordum. (Halen özlerim o günleri)
Yemek yerken, tuvaletimi yaparken, ekmek almaya giderken sürekli kafamda hayallerim vardı.
Bu işte insanı depresyondan uzat tutuyor.

Şuanda depresyonda olduğunu üzülerek söylemem gerek.

Basit insan diye bir şey de yoktur ayrıca.
"Karanlığa küfredeceğine bir mum da sen yak" -Konfüçyus

Eğer bulunduğun şartlardan memnun değilsen bunun sorumlusu sensin ve sızlanma kardeşim.
İnsanlar hiç bir zaman senin gibi düşünmeyecek unutma bunu.
Seni kimse anlamayacak, her zaman yalnız kalmayı bilmen gerekiyor.
Yalnız başına savaşmayı öğrenmelisin.
Ve şunu unutmamalısın,
"Hayat sadece fedakarlık yapabilecek kadar cesur insanlar için bir anlam taşır" -"Sonsuz Tanrı
Şu anda ne durumdasın ???? Hayaller gerçekleşti mi