Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zihni Meşgul Eden Düşünceler

Merhaba arkadaşlar, bir süredir forumu takip ediyorum. Yeni üye oldum. Aranıza katılmak benim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

Epey zamandır KH hakkında yazı okuyorum. Twitter, erkek adam, alfaloji gibi yerlerde paylaşımları takip ediyorum. Kızlar hakkında yazan yazılara katılıyorum. Zaten bu yazıları okumadan çok önceleri de ne olduklarını biliyordum. Tek fark artık nasıl davranmam gerektiğini öğrendim. Önceleri tabi beta gibi davranmışım fark ettim.

Sizden tavsiye beklediğim nokta şu, ben arkadaşlıkta da sevgili olaylarında da hep ilk adımı karşıdan bekliyorum. Konuyu daha özele indirirsem sadece iki defa teklif ettim bundan yıllar önce ilki aşık olduğum kişiydi kabul etmedi, diğeri hiç sevmediğim biriydi o kabul etti. Bir kere de teklif aldim onu da ben kabul etmedim :) bir yandan aslında kızlara yaklaşmak istiyorum ama zamanımı boşa harcamaktan korkuyorum. Fakat bir yandan da ne olduklarını bildiğim için nefret ediyorum. Yav anlamadığım bana çok fazla trip atıyorlar. Bazı günler oluyor kızlarla bakışıyorum ama bazen oluyor yokmuşum gibi davranıyorlar. Aklımı meşgul etmesinden yoruldum beyler. Ben artık hayata atıldım lise veya üniversite başında olsam farklı olurdu. Kız düşüncesi zihinimi meşgul etmesin istiyorum ve hedeflerime yürümek istiyorum. Nasıl başarırım bunu? Bir alfanin kız takıntısı olmaması gerekir. Olursa olur olmazsa olmaz kafasında olması gerekir, haksız mıyım

Merhaba arkadaşlar, bir süredir forumu takip ediyorum. Yeni üye oldum. Aranıza katılmak benim için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

Epey zamandır KH hakkında yazı okuyorum. Twitter, erkek adam, alfaloji gibi yerlerde paylaşımları takip ediyorum. Kızlar hakkında yazan yazılara katılıyorum. Zaten bu yazıları okumadan çok önceleri de ne olduklarını biliyordum. Tek fark artık nasıl davranmam gerektiğini öğrendim. Önceleri tabi beta gibi davranmışım fark ettim.

Sizden tavsiye beklediğim nokta şu, ben arkadaşlıkta da sevgili olaylarında da hep ilk adımı karşıdan bekliyorum. Konuyu daha özele indirirsem sadece iki defa teklif ettim bundan yıllar önce ilki aşık olduğum kişiydi kabul etmedi, diğeri hiç sevmediğim biriydi o kabul etti. Bir kere de teklif aldim onu da ben kabul etmedim :) bir yandan aslında kızlara yaklaşmak istiyorum ama zamanımı boşa harcamaktan korkuyorum. Fakat bir yandan da ne olduklarını bildiğim için nefret ediyorum. Yav anlamadığım bana çok fazla trip atıyorlar. Bazı günler oluyor kızlarla bakışıyorum ama bazen oluyor yokmuşum gibi davranıyorlar. Aklımı meşgul etmesinden yoruldum beyler. Ben artık hayata atıldım lise veya üniversite başında olsam farklı olurdu. Kız düşüncesi zihinimi meşgul etmesin istiyorum ve hedeflerime yürümek istiyorum. Nasıl başarırım bunu? Bir alfanin kız takıntısı olmaması gerekir. Olursa olur olmazsa olmaz kafasında olması gerekir, haksız mıyım
Teklif etme sadece hoşlandığını belirt ve onunla zaman geçir. gerisi oto gelir zaten.

Düşünme sebebin büyük ihtimalle benimki ile aynı.
Yaniii;
-Kendine yetememek!

Ben kendi kendime mutlu olmayı öğrendiğim an başkalarına ihtiyaç duymadım.

Başkalarına ihtiyaç duymadığım için de projelerime fikirlerime düşünmeye daha çok zaman ayırdım.

Zihnim'de aceba bu kız niye mesaj atmadı yaa felan diye düşünceler yok artık!

Atmasın, işime gelir.

Zamanımı, nasılsın iyi misin? Akşam ne yemek yapsam canım yaa?

Sinemaya gideceğim sende gelir misin, beni yalnız bırakma ya?

Alışverişe çıkacağım beraber çıkalım canım yaa?

Samimi olduğum arkadaşlarım ile, "naber kardeşim iyi misin?" sorusunu birbirimize sormuyoruz.

Ben istemiyorum çünkü zaten iyiyim, kötü olmam için bir sebep yok. Kötü olsam zaten yardım isterdim (!)

Buradan ne çıkıyor? Bir kıza zamanınızı yedirtmeyin. Fahişe de zevk verir, 100 liralığa değil, 500 liralığa gidersiniz.(Tabi tavsiye etmiyorum)

Kızlarla sevgili olacaksın ama onları kullanmak zorundasın. Parasını kullan, duygularını karıştır. Psikolojik test yap. Onu kullan :)

Sevmek felan hikayeymiş. Bunu anladım.

Kendine yeni arkadaşlar bul abi, senden zeki olsunlar. Senden daha bilgili kültürlü olsunlar.

Çünkü ancak o zaman bulunduğun yerden daha yukarıya çıkmak için fırsat yakalarsın!

Unutma ki;

Arkadaşlarının ortalaması kadarsın :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8