Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Bunları yapmalımıyım yoksa yapmamalımıyım?

Kız bazen telefonda çok uzun süre biriyle konuşuyor.
"Kiminle konuşuyorsun o kadar?" Desem sorun olurmu?

Bazense kız ona değer veriyormuyum diye test ediyor. Kıskandırmaya çalışıyor. Bu durumlar da ne yapmalıyım?

Büyük ihtimal kız arkadasıyla konusuyodur
Boyle seylere fazla kapılma takıntı olur ilerde

"Benim yanımda bir daha böyle uzun bir görüşme yaparsan yoluma başka bir kızla devam ederim." dersen tüm sıkıntılarından kurtulmuş olursun.

"Benim yanımda bir daha böyle uzun bir görüşme yaparsan yoluma başka bir kızla devam ederim." dersen tüm sıkıntılarından kurtulmuş olursun.
Knk yanimda hiç yapmıyor zaten.
Telefonla başkasiyla gorüduyor yani ben onu aradigimda baskasiyla gorusyor.

-Seni aradığımda ulaşamıyorum, hayırdır kimin derdini dinliyorsun?- mesela

Kız bazen telefonda çok uzun süre biriyle konuşuyor.
"Kiminle konuşuyorsun o kadar?" Desem sorun olurmu?

Bazense kız ona değer veriyormuyum diye test ediyor. Kıskandırmaya çalışıyor. Bu durumlar da ne yapmalıyım?
Muhtemelen potansiyel sevgili olarak gördüğü biriyle konuşuyordur.
Ya da kız arkadaşıyla konuşuyordur.Eger kız arkadaşıyla bu kadar uzun süre konuşuyor,seninle ilgilenmiyorsa onu cezalandirman gerekir.Konusmayi kes ve bir süre hiç yazma.O geri dönecektir.Donerse senindir, dönmezse kurtlar onu havada kapar.Gecmis olsun :)

Eğer seni başka bir erkekle konuşarak kiskandiriyorsa sen de onu başka bir kızla konuşarak kiskandir.
Lan ilişkide trip atan taraf, baskın olan taraf siz olun.
Yeterince köle erkek var etrafında,bir de siz köle olmayin.

Dostum eğer çok fazla telefonla oynuyorsa buraya telefonla oynamaya mı geldik yoksa ortamın tadını çıkarmaya mı diyerek uyarabilirsin ve kız seni kıskandırmaya çalışıyormuş. Belli ki senden etkilenmiş ve sakın ola ki BELLİ ETME kıskandığını. Deyse ilişkiyi yöneten değil yönetilen sen olursun. Baktın ki erkekle mi konuşuyor? Vaay yeni bir güneş mi doğuyor yoksa?(sadece örnek) diyerek hem belli etmemiş olursun hem kız bu sefer ''bu çocuk benden etkilenmedi mi yoksa?'' diye düşünerek istemsizce telaşa kapılır seni etkilemek için her türlü yollara başvurur. Yani yönetim gücü sende olur :)

Beyler hemen kıyamet teorileri üretmeye gerek yok, kızın sevip sevmediğini davranışlarından anlarsın.
Buluştuğunuz zaman, üstte ki örnek tarzında ''Kime dert babalığı yapıyorsun veya kimin derdini dinliyorsun'' şeklinde sorabilirsin.
O senin sevgilin, sormak hakkın.

Kızla şuan oteldeyiz yanı başimda oturuyor acil taktik

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8