Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zirveden İnmek Basit Olur

Arkadaslar selamlar. Dün arkadaşımla buranın işlek yerinde ava çıktık. Çoğu kişi ailesiyle oldugu için riske girmedik. Sonra sahilde 4lü kız grubu gördük. Arkadaşım önceden farklı kızlara açılış yaptıgında red yemişti o yüzden ben yapmak zorundaydım. Benim de şahsen 4 kişiye set yemedi. Sonrasında abiyle tanıstık. Abi bizi gaza getiriyor ben artık sıkıldım o kadar cok yaptımki diye falan. 3 kız 6 erkekli grup vardı. Erkekler 13 yaşlarında kızlar 18 gibiydi sonra tam cesaret toplarken bunlar kalktı. Kendi sitelerine doğru gittiler. Bunlar da bizim tanıstıgımız abiyle aynı sitedeymiş. Abi bizi siteye soktu gelin ben size halletcem diye. Sonra sitede banka oturduk bu kızlı erkekli grup duvarın arkasındaydı göremiyorduk. Sonra abi tekrar gaza getirdi, arkadasla ben gidiyoruz açılışı ben yapcam. Baktım önümde 3 kız var, yanlış kızların yanına gelmişiz :DD Kızların hepsi bizden büyüktü. Güzellikleri söyleyim. Birisi 9/10, diğeri 10/10 (bu elit kesimden) sonuncusu 3/10. Yanlarına giderken bacagımda titireme falan yoktu. Açılışı yaparken biraz sesim degisti. Canımız çok sıkıldı birlikte sahilde takılalım mı falan dedim. Bunlar ilk başta güldüler yanımdaki arkadas biraz kücük gösteriyor. Bunların gülmesi beni rahatlattı. Sonra 2 yaş falan büyülttük kendimizi yalan ortaya cıktı kimlik falan gösterdik :D Yaş muhabbeti gülerek gecti. 3/10 olan kezban triplerine girdü gidin falan diye biz oturduk. 10/10 olan konusuyordu ama bizle birlikte 10 erkekle daha yazışıyordu :D Arkadaşım sahilde birşeyler içelim dedi. Kızlar siz ısmarlıyacaksanız olur dedi. Sonra arkadaşla ben de birşey demedik neden demedik bilmiyorum :D Sonra biraz daha konustuk, aynı sehirde oldugumuzu ögrenince 10/10a okulunu sordum söylemek istemedi. Sonra biraz daha oturup dağıldık. Beyler özete gelcek olursak ilk ciddi setim olduğu için eksiklerim tabiki oldu ama umrumda degil önemli olan ders çıkarmak. Yanlışlıkla zirveye oynadığımız için inmesi basit olur :D Daha fazla özgüven geldi çünkü bu kızların üstü yoktur diye düsünüyorum. Yarayan bizim abiye yaradı çünkü aynı sitedeler tekrar konusma fırsatı olacak :D Hiçbir şey için geç degil arkadaslar. Ne zaman ölecegimiz belli degil. Bu dünyanın zevklerini tadın. Türkiye'nin aslında nasıl zinaya yatkın olduğunu öğrenin, gözünüz açılsın. Yanına gidip tanımaktan korkmayın. Reddedilseniz nolcak? Sizce sizi birdaha hatırlayacak mı? Tabiki hayır. Hayallerinizi ertelemekten vazgeçin..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8