Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zonguldak Saha Raporu Vol 1

Bugün çok fazla birşey olmadı sadece düzenli atacağım için buraya paylaşmak istedim teşekkürler..

Siyah bir tişörtü vardı metalci havası vardı sanki elinde sigarası bir hoşuma gitti yanına gittim
Merdivenlerde yakaladım
b-merhaba
k-merhaba
b-giyim tarzın dikkatimi çekti metal dinler misin
k-hayır dinlemem
b-açıkçası bu bahaneydi seni beğendim tanışmak istedim
k-gitmem lazım acelem var ( bir yere gidiyordu)
b-madem acelen var instagram takipleşelim hadi
k-instagram kullanmıyorum
b-istersen başka herhangi iletişim adresi verebilirsin acelen var diye yoksa normalde konuşurduk tabi
k-yok teşekkürer :)

(Bu setteki ufak hatam yanlışlıkla gözüm dekoltesine gittik ee erkeğiz daaa napalım xd )

Hafif sarışın bir kız makyaj bolca yapılmış güzel bir göğüs dekoltesi karşıdan yürüyordu göz göze geldik gülümsedim o da güldü yanımdan geçerken elimle durdurdum

b-hey merhaba
k-merhaba:)
b-Seni durdurdum çünkü hoşuma gittin
k-teşekkür ederim
b- bu arada ben fatih ( isimleşildi )
b-nereye gidiyorsun
k- bir arkadaşıma bakacağım
b- bir arkadaşına bakıp çıkacaksın yani :)
k- :))) evet
k-burda mı okuyorsun
b-evet okuyorum okumuyor gibi bir halim mi var :)
k- yok ya sonuçta buraya okumayanlar da geliyor
b-öyle ya görüyorum burda ufak ufak bebeler basketbol oynuyorlar
k-:)))
k-benim acelem var gitmem lazım
b-hadi canım ordan gayet de yavaş yavaş yürüyordun :))
k- ya açıkçası seni kırmamk için durdum :))
b- hahah teşekkürler kibar tavrın için Gamze :))

Sonra başka yere gittim bu da gittiği yerden dönmüş beni izliyordu xd

Bugün pek birşey olmadı ilerde güzel şeyler olacak inş

2.Açılışta kesinlikle numara alırdın , bir de instagram kullanmıyorum diyen kızlara direk telefon çıkarıp " iyi o zaman telefonunu ver" diyorum hiçbir zaman reddedilmedim :D

Instagramın sağlam değilse hiçbir zaman instagram almaya çalışma flakeden öteye gitmez.

2.Açılışta kesinlikle numara alırdın , bir de instagram kullanmıyorum diyen kızlara direk telefon çıkarıp " iyi o zaman telefonunu ver" diyorum hiçbir zaman reddedilmedim :D
Dostum 1.açılışta belki şansa numara alırdım ama muhabbet yok tanışma yok yüzde 90 flake çıkardı
2.açılış için haklısın aslında kızın vucudu bana donuk halde dikkati bendeydi muhabbete çok dahil olamadı galba heyecandan aslında kız kibarca reddetti ama ısrar edilebilirdi sonradan çaktım sert bir hayır alana kadar tatlı dille ısrar etmek kafiydi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8