Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zonguldak Saha Raporu Vol2

K-bu seni ne ilgilendirir ki
Bu shit testti. Burada önemli olan iki şey var:
1- Duygusal tepki vermemek.
2- Durumu çarpıtmak.
Burada hiç bozuntuya vermeden bir espri yapabilirdin. Ör. "Hiiç, ben yoldan geçen güzel kızlara nereye gideceklerini soran bir sapığım, o yüzden." (gülümse)
Kız da güldüyse shit testi başarıyla geçtin. Sohbeti aynı modda eğlenceli bir şekilde sürdürmeyi başarırsan kızın seni reddetme olasılığı düşecektir. En azından senden kaçmaya çalışmaz. Hangimiz bizi güldüren, eğlenceli bir insandan kaçmaya çalıştık? :)

Bu shit testti. Burada önemli olan iki şey var:
1- Duygusal tepki vermemek.
2- Durumu çarpıtmak.
Burada hiç bozuntuya vermeden bir espri yapabilirdin. Ör. "Hiiç, ben yoldan geçen güzel kızlara nereye gideceklerini soran bir sapığım, o yüzden." (gülümse)
Kız da güldüyse shit testi başarıyla geçtin. Sohbeti aynı modda eğlenceli bir şekilde sürdürmeyi başarırsan kızın seni reddetme olasılığı düşecektir. En azından senden kaçmaya çalışmaz. Hangimiz bizi güldüren, eğlenceli bir insandan kaçmaya çalıştık? :)
Metafor , bu site iyice saçmalamaya başladı , senin gibi kaliteli yazarları görmek istiyorum , farkında mısın etkileşim çok azaldı , umarım düzelir içimi sana dökmek istedim :))

itachi reis denemen güzel şehrin ufak olamsı kötü ama yine de set sayısını arttırmadan başarıya ulaşamayacagımızı düşünüyorum

Sahalar bizler sadece özgüven sağlar başarı oranı %1-2 kadar düşüktür
Kızların zaten kafalarına aşık olduğu birileri oluyor
olmadı sevgilileri oluyor
Kendi hayatları olan insanların hayatlarına 5 dk dahil olup başarı beklemek define aramaya benze.Bizlere ;her cumartesi en az 5 set açan bizlere iyi şanslar demek düşer...
Türkiye için asıl önemli olan sosyal ortamdır.
iyi forumlar....
Sonuma kadar haklısın vaktim kısıtlıydı daha geniş zaman daha çok set açarım o vakit rapor atcam xd

Kardeşim kusura bakma da kıza basbayağı şu üniversitelerdeki "nefes alsın yeter" kafasındaki hintli-arap tayfası gibi yaklaşmışsın. Kız elde edilemez ya da utangaç biri değilmiş yalnızca küçük bir şehir, yargılanacak biliyor ve sen yine de üzerine üzerine gidiyorsun bu da onun kendi ahlak yargısında korkuya sebep oluyor.

Bu kızla iki kelam etseydin, sonra çaktırmadan takip edip ya da Instagram'dan bakıp -ki önermiyorum ama yok illa ki o kızı istiyorum ben "aşık oldum" diyorsan- nerelerde aktif olduğunu bulurdun. İkinci gün de "aa atmde karşılaşmıştık" ayağına seti çok daha rahat açardın. Kısacası olanla ölene çare yok, Fatih'in toplarının Bizans duvarına abandığı gibi zorlamayın tek bir kıza, aynı eforu gidin işinizde sporunuzda harcayın. :)

Kızın numarasının fake olup olmaması için bir yöntem var paylaşmak isterim.
Numarayı aldıktan sonra son 2 hanesini kıza değiştirerek soruyorsun mesela son hanesi 25 olan bir sayı verdi kız sen tekrar ediyorum son hanesi 34 mü diyorsun evet derse sallamıştır hayır 25 derse doğru vermiştir numarayı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8