• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Zorluk çekiyorum diye üzülmeyin.

zerkes1

Üye
ZORLUK ÇEKİYORUM DİYE ÜZÜLMEYİN.

Hayatta çok başarılı olan ve hayatı istediği gibi yaşayan genellikle en çok zorluk çeken ve başından bir sürü olay geçen insanlardır.

Bizler bu dünyaya kişisel amaçlarımız hariç tecrübe edinip, dersler almaya o derslerden öğrenip gelişmeye ve bu gelişimin sonunda kendimize, sevdiklerimize ve dünyaya bir izimizin olması için geldik.

Zorluk yaşıyorsanız sabredin, başınıza kötü şeyler geliyorsa bilin ki olması gerekiyor.

Neden ben ?? Diye sormak yerine bu bana ne öğretmeye çalışıyor diye düşünün bu kafanızı rahatlatacaktır.

Başarılı bir insanı görüyor ve tanıyorsanız o insanın çok mücadele verdiğini bilin. O zengin onun kızlarla arası iyi şöyle de böyle de demeyin kimin ne derdi olduğunu asla bilemezsiniz. Gocunduğu, sakladığı şeyi kafasının içinde hapsolduğunu asla bilemezsiniz çünkü sadece dışarıdan görürsünüz. Hiç kimse için kendinizi kıyaslamayın.

Karşınıza çıkan zorlukları kucaklayın, zorluklar hayatın bir parçası ve hatta onları sevin bence bir nebze eğlenceli oluyorlar işin ailevî kısmı yoksa :p

İyi forumlar.

Tecrübeler yasami degerli kılar.
Yasamak bir surectir ve bu surecin yonerimi sizin elinizdedir.