Press "Enter" to skip to content

Bilinçaltının Gücü – Joseph Murphy

Bilinçaltının Gücü PDF Kitap indir

Joseph Murphy’in ustalık eseri olan bu eseri Bilinçaltının Gücü PDF Kitap indir. Ücretsiz şekilde indirip hemen okumaya başla.

BU KİTAP HAYATINIZDA NASIL MUCİZELER YARATABİLİR?
Bütün dünyada, hayatın tüm alanlarında, kadın-erkek herkesin başına mucizelerin geldiğini gördüm. Siz de, bilinçaltınızın sihirli gücünü kullanmaya başladığınızda, mucizelerle karşılaşabilirsiniz. Bu kitabın amacı, size alışageldiğiniz düşünce biçiminizin ve hayal gücünüzün kaderinizi nasıl oluşturduğunu ve biçimlendirdiğini göstermektir. Bir insan bilinçaltında ne düşünüyorsa, odur.

YANITLARI BİLİYOR MUSUNUZ?
Neden bir insan üzgünken diğeri mutludur? Neden bir insan zenginliğin sefasını sürerken diğeri yoksul ve hüzünlüdür? Neden bir insan korkak ve endişeliyken diğeri inanç ve güven doludur?
Neden bir insanın güzel, lüks bir evi varken diğeri derme çatma bir yerde yaşamak zorundadır? Neden bir insan tam bir başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir? Neden bir konuşmacı ilgi çekici ve son derece popülerken, diğeri sıradan ve sönüktür? Neden bir insan işinde ya da mesleğinde bir dehayken diğeri hayatı boyunca hiçbir şey yapmadan ya da başarmadan düşe kalka yürümeye çalışır?

Neden bir insan amansız olduğu söylenen bir hastalıktan kurtulurken diğeri iyileşemez? Neden bu kadar fazla hoşgörülü ve ahlaklı insan zihnindeki ve bedenindeki olumsuzlukların
acısını çekiyor? Neden ahlaksız pek çoka0 kişi başarılı, zengin ve sağlıklı olup bunun keyfini çıkarıyor? Neden bir insan mutlu bir evlilik sürerken diğeri evliliğinde mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşıyor?

Bu soruların yanıtı, bilinç ve bilinçaltınızın işleyişinde gizli olabilir mi?
Kesinlikle evet.

Joseph Murphy – Bilinçaltının Gücü PDF indir

BU KİTABIN YAZILMA NEDENİ

Beni bu kitabı yazmaya iten şey, bu ve benzeri sorulara ilişkin keşfettiğim yanıtları başkalarıyla paylaşma konusundaki güçlü isteğimdi. Zihnimizin temel gerçeklerini olabildiğince basit bir dille açıklamaya çalıştım. Hayatımızın ve zihnimizin temel ve önemli yasalarını günlük dili kullanarak açıklamanın mümkün olduğuna inanıyorum. Bu kitabın dilinin günlük gazetelerde, süreli yayınlarda, ofiste, evde ve günlük faaliyetlerde kullandığınız dilden farklı olmadığını göreceksiniz.

Bilinçaltının Gücü Kitabını Ücretsiz PDF Olarak İndir

Kitabı dikkatle okumanızı ve ana hatlarıyla verilen teknikleri uygulamanızı istiyorum. Bunu yapmanız halinde, sizi kafa karışıklığından, üzüntüden, melankoliden ve başarısızlıktan kurtaracak, mucizeler yaratan bir güç bulacağınıza yürekten inanıyorum. Bu sizi olmanız gereken yere götürecek, yaşadığınız zorluklara çözüm bulacak, duygusal ve fiziksel sınırlarınızı aşmanızı sağlayacak; sizi özgürlüğe, mutluluğa ve iç huzura giden yola taşıyacak. Bilinçaltınızın mucizeler yaratan bu gücü sizi hastalıklardan kurtarabilir, yeniden canlı ve güçlü olmanızı sağlayabilir. İç güçlerinizi kullanmayı öğrenirken korkularınızın sizi tutsak eden kapısını açacak ve sonsuz özgürlüğü bulacağınız bir hayata başlayacaksınız.

Bilinçaltının Gücü PDF Kitap indir

PDF Kitap indir

28 Comments

 1. nedret keskin nedret keskin

  herkesin okuması gereken bir kitap

 2. Arzu Arzu

  Kitab istiyorum

 3. Yasemin Karakaya Yasemin Karakaya

  Bu kitabın içeriği çok ilginç geldi. PDF için teşekkürler.

 4. Mehmet Erdemli Mehmet Erdemli

  Çok çok güzel

 5. Aysel Aysel

  Gençliyin en çok ihtiyaç duyduğu kitap

 6. mahri mahri

  Merhaba. Benden once arkadaslar sormuslar ama cevap gormedim ayni seyi sormak istemezdim. bu kitaplari nasil ucretsiz indirebilirim yardimci olurmusunuz? Tesekurrler.

 7. Emilya Emilya

  Merak ediyorum.

 8. Ozi Ozi

  Çok güzel bir kitap

 9. Afaq Afaq

  Merhaba bu kitapi okumagi cok istiyorum.tesekkurler🌹

 10. Zahra Zahra

  Kitabi indirmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir