Press "Enter" to skip to content

Erkek Tavlama Kılavuzu

Funda Aksoy – Erkek Tavlama Kılavuzu PDF indir

Selam beyler. Yine yarayışlı ama tehlikeli bir kitapla daha karşınızdayım. Esther Vilar’ın kitabı kadar tehlikeli olmasa da tehlikeli bir kitap.

Kitabın yazarı isminden de anlaşılacağı üzere bir Türk. Bu kadın gerçekten bencil ve acımasız bir kadın.

Ben ilk okuduğum zaman sinirlenip okumayı bırakmıştım. Sonra objektif bir biçimde okuyunca almam gerekenleri aldım geri kalanı kafama takmadım.

Bu kitapta aynı şekilde iradesine güvenmeyenler için tehlikeli bir kitap. Kadınlara gerçekten acayip şekilde kin beslersiniz.

Aslında kadın onlarca yıllık düzeni kaleme almış o kadar. Kadına da suç bulmamak gerekli.

Bu düzen böyle olmasa kadın böyle anlatmaz, böyle yazmazdı elbet.

Kitabın başlangıcında bizleri şu cümleler karşılıyor;

-Kadın olmak güzeldir. Kadın olmak muhteşemdir. Kadın olmak mükemmel olmaktır. Her kadın, kadın olmanın kıymetini anlar ve bununla g urur duymayı bilir. On beşinde öğrenir ya da kırk beşinde öğrenir ama mutlaka öğrenir. İşte bu yüzden kadınlar erkeklerden daha uzun yaşarlar.

Kendilerine nasıl olumlamalar, telkinler verdiklerini görebiliyor musunuz? Sadece bu paragraf bile yeterli kitabın içeriğini anlatmaya lakin ben biraz daha alıntılarda bulunacağım.

-Hayvanlar dünyasında kadınların kıymeti bilinir, çünkü onlar “anne” olacaklardır. Erkekler bu özel yaratığın gözüne girmek için en muhteşem renklere bürünürler, en acayip kur danslarını yaparlar, birbirlerini yok edercesine dövüşürler, hayatlarını tehlikeye atarlar. Hayvanlar aleminde dışarıdan bakıldığında göz alıcı olanlar, kendine dikkat etmesi gerekenler hep erkeklerdir. Konu insanlar olduğunda ise olay hayli değişir. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da olay çok karmaşık bir hale gelmiştir. Hiçbir şey doğada olduğu gibi olmaz, yaşanması gerektiği gibi yaşanmaz.

Bu kısmı bizler biliyoruz zaten. :)

-Bir kadın için erkekler arasında uygun eşi ya da tam deyimiyle “doğru adam”ı bulabilmek oldukça dertli bir süreçtir. Özellikle de Türkiye’de. Çünkü bu ülkede· metrekareye düşen maço ve maganda sayısı her zaman gereğinden fazladır. İlk tanışmadan gezip tozmaya, yatağa girmekten evlenmeye kadar her aşamada yaşanan zorluk, dünyanın herhangi bir yerindekinin iki katıdır. Prensinizin sizi fark etmesi için giyeceğiniz mini etek, beş kişilik arabada beş kişi gezen herhangi bir maganda grubunu daha fazla etkileyecektir.

Abazanlara ve maçolara dikkat çekmiş. :)

Erkek Tavlama Kılavuzu – Funda Aksoy

Erkekleri Tanımlamak:

Erkekler hakkında bir kitap yazdığımıza göre öncelikle bu cinsi incelememiz, benzerliklerini ve ayrılıklarını saptamamız gerekir. O zaman önce erkeklerin ne olduğuna bir bakalım; Erkekler, seks ve yemekten başka bir şey düşünmeyen, biz olmazsak etrafındaki güzelliklerin birini bile fark edemeyecek zavallılardır. İki cins arasındaki en büyük fark ise cinselliğe bakış açılarıdır.

Erkeklerin istek ve ihtiyaçları bu kadar sınırlı olduğundan anlaşılmaları da hiç zor değildir. Örneğin eğer bir erkek sizi arıyorsa anlayın ki azmıştır ve bir kadınla yatmak istiyordur, aramıyorsa yatacak başka birini bulmuştur. Sizi özellikle cuma ya da cumartesi akşamları arayıp yemeğe ya da bara davet ediyorsa, bunu sizinle yatmak için yapıyordur, aramıyorsa başka birini bulmuştur. Size her gelişinde çiçek alıyor ya da haftada bir çalıştığınız yere çiçek gönderiyorsa yatmak içindir, göndermiyorsa o çiçekler başkasına gidiyordur. Eğer ikide bir “seni seviyorum” diyorsa yatmak istiyordur, demiyorsa anlayın ki o lafı bir başkasına diyordur. Size kral içe gibi davranıyorsa yatmak içindir, eğer davranmıyorsa o kral içe tahtında bir başkası oturuyordur.

Bir insan nasıl bu kadar sığ düşünceli olabilir ya?

– Cinsellik dışında her şey düzdür erkek hayatında. Acıkmışsa yemek yemek istiyordur, maç seyrediyorsa maç seyretmek istiyordur, balığa gidiyorsa balık tutmaktan zevk alıyordur. Yani bir şeyler ima etmek için, inat olsun diye, karşısındaki anlasın diye, kibarlıktan ya da utançtan bir hareket gerçekleştirmezler. Tek hücreli bir yaratıktan ayrılmalarına sebep olacak dolaylı anlatım ve davranış metotlarını sadece kadınları elde etmeye çalışırken kullanırlar.

Burada gizemli olmanın önemine parmak basmış. Her neyse bu kadar tanıtım yeter. Kitap her erkeğin okuyup karşı cinsin kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenmesi için gerekli olan bir kitap. Gerçekten gelişmek, değişmek istiyorsanız okumalısınız. Önce mental açıdan değişmelisiniz sonra tecrübeyle sabitlemelisiniz.

Erkek Tavlama Kılavuzu – Funda Aksoy PDF Kitap indir

PDF Kitap indir

3 Comments

 1. Minnar Minnar

  Onlarin silahıyla onları vurmak gibi birsey bu. Bu tarz iceriklerin artmasini isteriz ustad.

 2. Demirtan Demirtan

  Kadinlari anlamak gerekmez bence…aslinda kadinlarin kullandigi erkek olmayin…bu kadar basit…kadinlari diyil..erkekleri anlamak cok zor bence…hic kendinizi anlamaya caliştinizmi elbetde hayir…kendini anla kendini tani…kadin srni diyil sen kendini taniya bilirsin yalniz ..kim olduguni bi anla..her sey sende gizli…sen kendini anlaya bilsen kadin zaten seni anlar ve sayqı duyar sana…

 3. Fatih Fatih

  Kola makinesine bozuk parayı atıp kolayi alıyorsunuz. Kola sizin mıdır yoksa kola makinesinin üstün başarısı sonucu mu ortaya çıkmıştır?
  Kadınlar da böyledir, çocuğu siz yaparsınız onlar doğurduğu için mükemmel olan onlar olur 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir