Press "Enter" to skip to content

Oyunun Kuralları – Neil Strauss

Oyunun Kuralları PDF indir

Buraları okuyan yoktur ama ben yine de bir şeyler yazayım. Neil Strauss hepinizin bildiği gibi Oyun – Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş kitabının yazarıdır. Neil Strauss, Oyun isimli kitabında oyunla tanışmasını ve oyunla tanıştıktan sonra hayatındaki değişmeleri anlatıyor. Yaklaşık 3 yıllık süreci roman halinde bizlere sunuyor. Oyunun Kuralları kitabında ise karşımıza roman olarak değil bir rehber olarak çıkıyor. 3 yıllık süreç içinde kendisini geliştirmek için yaptıklarını aşama aşama anlatıyor. Tabi bu süreç içerisinde çok fazla şey yapıp yaşıyor. Bunların hepsini yazmak mümkün değil ama kendisini başarıya ulaştıran eylemlerini kağıda döküyor.

Kitabı tamamen Türkiye şartlarına uyarlamak mümkün müdür? -Hayır değildir. Yabancıların yazdığı hiçbir kitabı körü körüne uygulamak mümkün değildir. Sadece yabancıların da değil Türklerin yazdığı kitapları da doğrudan kendinize uyarlamanız mümkün değildir. Türkiye’nin doğusu ile batısı arasında oldukça fazla kültür farkı vardır. Batıdaki adam bar kültürüne hakimken doğudaki adamın şehrinde bar bile bulunmaz. Bu durumda tamamen nasıl uygulayabilirsiniz ki? Yine de bazı gerçekler doğusuyla batısıyla, Türkiye’siyle Amerika’sıyla aynıdır değişmez. İçerisinde Türkiye’de uygulayınca size yarar sağlayacak çok sayıda görev bulunuyor.

Neil Strauss – Oyunun Kuralları PDF

Sizlere tavsiyem bu kitabı roman okur gibi okumamanızdır. Hatta verilen görevler üzerinde kafa yormalısınız. En basit soruya bile gerçekten düşünerek cevap vermeli cevaplarınızı not defterinize yazmalısınız. Evet bu kitabı okurken not defteri kullanmanız şart. Kitabın içerisinde önemsiz gibi görünen sorular ve görevler vardır. Özellikle ilk günlerde kendinizi tanımanız açısından bazı sorular sorar.  “Hedefleriniz neler, bugün ne durumdasınız?” gibi alışıla geldik sorular sorar. Bu soruların amacı ilerleme kaydettiğinizi fark etmeniz içindir. Kitap sadece para kazanmak için yazılmamış, bazı sorular gerçekten uzman kişilerden yardım alınarak hazırlanmış. Kısacası önemsiz gibi görünen soruları dahi içtenlikle cevaplamalısınız.

İlişkilerle ilgili bildiğiniz her şeyi çöpe atın. Eğer bu kitabı okuyorsanız bunun sebebi hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmiyor olmasıdır. VE eğer bir şeyler yolunda gitmiyorsa bunu düzeltmenin tek bir yolu vardır: Onu önce yerle bir edin, sonra en baştan başlayın. Ancak o zaman her bir bileşenin en üst seviyede, hatasız ve en güncel teknolojiyle işlev gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Dolayısıyla etkilendiğiniz kadınlara yaklaşmaktan çekiniyorsanız bakirseniz, daha önce hiç sevgiliniz olmadıysa, öümcül bir utangaçlığınız varsa, zorlu bir boşanma veya ayrılığın etkilerinden kurtulmaya çalışıyorsanız, diğer erkekler eğlenirken siz onları izlemekten bıktıysanız nitelikli kadınları kendinize çekmek istiyorsanız ya da kadınlarla aranız iyiyse ama yetmiyorsa Stil-Yaşam Düellosu’na hoş geldiniz.

Size basitçe meydan okuyorum: Otuz gün içinde randevu koparın.

Kitabın giriş satırlarından bir kesit. Oldukça iddialı değil mi? Bu satırların sahibi Oyun ile tanışmadan önce hayatın her alanında özellikle de kadınlarla olan kısmında berbat bir haldeyken oyunla tanıştıktan sonra kadın avcısı olan dünyaca ünlü Style PUA. Bazılarınıza abartı gelebilir fakat inanın bana öyle değil. Bana inanmıyorsanız googleye Style PUA yazmanız yeterli.

Hiçbir yerde bulamayacağınız hatta parasıyla bile alamayacağınız Oyunun Kuralları kitabını sizlere sunuyoruz. Her şey Alfaloji Forum için :))

Oyunu oynamak istiyorsanız kuralları bilmek zorundasınız.

 

Oyunun Kuralları Kitabı PDF indir

 

PDF Kitap indir

Kitabı indirmek için görsele tıklayın. Kitabın boyutu 115mb’dir bilginize. Kitap temin edilip her sayfanın görüntüsü tek tek fotoğraf çekilerek pdf haline getirildiğinden dolayı boyut biraz yüksek.

5 Comments

 1. Chosen One Chosen One

  merak etme, ben okuyorum. teşekkür ederim

 2. Berat Bozyokuş Berat Bozyokuş

  link patlamış yeni link verebilir misiniz

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Linkler güncellendi.

 3. mahmut ekrem mahmut ekrem

  linki günceller misiniz.

  • Godless Alpha Godless Alpha

   Linkler güncellendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir