Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

1 Kız - 8 Erkek

Merhaba,

Youtube'de gezerken karşıma çıkan bir videoyu izledim.

İzledikten sonra çıkardığım dersler şunlar, hepimiz biliyor olsak da idrak seviyesi çok değişiyor dostlar.
  1. Karşında duran kişinin insanlara olan bakış açısı, sahip olduğu tüm varlıklardan daha önemlidir!
    • Burada anlatmak istediğim, aklı başında olan hiç bir insan böyle bir video çekmez. Çekmiş olsa bile erkeklerin yüzlerine sansür uygular. Videonun yapım amacı önemli değil, eğer olay içerisinde rencide olabilecek en ufak bir durum varsa bile düşünülmelidir.
  2. İnstagram hesabını kontrol ettim, an itibariyle 98 Bin takipçisi var.
    • İnsanların bir çoğu, karşısında duran insanların güzel görünüşüne veya güzel konuşmasına dikkat edip değerini de bu ölçütlere göre artırabiliyor. Size bir tavsiye vermek isterim, Bir insanın değerini altta yazdığım özelliklere göre belirleyin.
      • Size olan Saygısı
      • Söylediğiniz sözleri kale alması
      • Öğrenme Aşkı!
      • Öğretme Aşkı!
    • Bir çok şey yazılabilir buraya, ama benim sizlere önereceğim başlıca şeyler bunlar. Sizden bir şey öğrenmek istemeyen ve size bir şey öğretmeyen insandan uzak durun.
  3. Ne ile mutlu olacağınızı tespit edin!
    • Bir kızı ne için istediğinizi bulmalısınız, açık söylemem gerekirse istediğim tüm kızları 250 gramın yokluğu için istiyormuşum. Duygusal olduğumuzu sanıyoruz ama aslında bir amaca giderken bildiğimiz yolu takip ediyoruz. (Bkz: Acıtasyon)
    • Dün akşam bir hata daha yaptım, sabah büyük bir depresyon halindeydim ama çok sürmedi, 15 dakika içerisinde toparladım.
      • İnsan kendini yönlendirebilecek kadar büyük bir zihne sahip!
  4. Bir kızın asla ama asla dış görünüşüne aldanmayın, düşünce tüm her şeye kadirdir.
    • Desem de bu süreç zor olabilir, ama her gün tırnaklarımızla kazıya kazıya öğreneceğiz.

98 bin takipçisimi olmuş hahaha bugün bende düşündüm kaç abazan takip ettiki diye. Şükür çevremizde öyle birsürü erkek var iyikide varlar. O abazanların arasında dolar gibi yükseliyoruz :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8