• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Antalya Meltem i Iyi Bilen ?

Alfa

Üye
Arkadaşlar , bi arkadaşla beraber Meltem e geldik. Burada ev var boş ev sadece biz varız. Meltem de bildiğiniz disco club tarzı yerler varsa söyler misiniz ?

Carlsberkk

Üye
Meltem dde kalmistim sanirsam bende tam hatirlamiyorum ama kaleicine gidebilirsiniz oralar canli baya antalyayi çok bilmiyorum Antalyalı arkadaslar vardi forumda onlar yardimci olurlar elbet

Alfa

Üye
Kalicindeki clublar cok kotu. Damsiz almiyorlar bile ki disarda bile hic turist yok . Yani iceree olmasini hic beklemiyoruz. Bizdr girmedik dolayisiyla. Yoksa iki kiza rica edip girerdik yani. Bana sidedeki alanyadaki gibi bol turistli yerler lazim. Bilen varsa cok iyi olur

jones

Üye
Antalya merkezde bol turistli yerler bulamazsınız.En yakın Kemere gitmeniz lazım.Oradaki clublar çok güzeldir ama oralara da damsız almazlar.Amacınız kız tavlamaksa daygame yapmanızı tavsiye ederim.Ben öyle yapıyorum