Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Belaya ramak kala!

İyi pazarlar dostlar

Bugün arkadaşlarla vakit geçirdikten sonra eve gitmek için durağa geçtim. Durakta hb7 kız vardı. Sohbet etmek istedim. Yanına yaklaştım.

Ben:E
Kız :K

E: Merhaba binevlere hangi otobüs gidiyor
K: B27 binmen gerekiyor
E:Aslında buraya otobüsü sormaya gelmedim sadece ayakkabıların (rengarenk bir ayakkabısı) dikkatimi çekti bir selam vermek istedim. Adın ne? :)
K:Birsen
E: Memnun oldum ben Türkbeyi
K: :) memnun oldum Türkbeyi
E: Birsen sende üniversite öğrencisi tipi var
K: Aslında şuan üniversite birinci sınıf olmam gerekiyor ama bıraktım. Şimdi açıktan lise son sınıf öğrencisiyim
E: Lise bitince ne yapacaksın
K: :) Ya aslında ben kamu yönetimi istiyorum ailem istemiyor
E: Anladım. Sence ben ne iş yapıyor olabilirim?
K: Bilmem moda falan mı? ( Tavuskuşu teorisi uygun bileklik, kolye kıyafet uyumu vardı)
E: Mesleğimi söyleyeyim mi yoksa gösterim mi? (Hafif Umursamaz gülüş göz teması devam)
K: :) Bak merak ettim şimdi ya göster madem
E: Tamam bak şimdi (Burada para kaybetme numarasını yaptım. Dondu kaldı tabi)
K: :) Ya para nereye gitti, nasıllll?

Tam burada cevap verecektim otobüs durağına bir araba geldi durdu arkadaş arabadan indi yanımıza geldi. Birsen arkadaş kimdi falan dedi. Bende x yere hangi otobüs gider diye sordum. Tamam birader dedi, sonra gittiler. Ama arkadaş durumdan hiç hoşlanmadı.Empati kurduğumda arkadaşa da hak verdim. Ama ben kızı otobüs bekliyor sandım. Ya da kız bana arkadaşım gelecek diyip sohbete nokta koyabilirdi.

Not: Arkadaşlar olay böyle gelişti. Sohbette baya akıcı gidiyordu. Ama gelen arkadaş hesapta yoktu. Her türlü yapıcı eleştirilerinize açığım

İyi pazarlar...

Kız konuşmak istemiş. istemeseydi zaten dediğin gibi arkadaşım gelcek fln derdi. Seni bağlayan sıkıntılı bir durum yok. Sadece karşıdaki insanın, kızı kaybetme korkusu biraz ağır basmış.

Kız konuşmak istemiş. istemeseydi zaten dediğin gibi arkadaşım gelcek fln derdi. Seni bağlayan sıkıntılı bir durum yok. Sadece karşıdaki insanın, kızı kaybetme korkusu biraz ağır basmış.
Kesinlikle arabadan inen çocuğa kendimi tanıttım, karşılık gelmedi. Tip tip bakmaları zaten gözlerinden anlaşılıyordu.

1 ay önce kafede çalışırken müşteri dışarı çağırdı, set açtığım bir kızın sevgilisiymiş

Kız sevgilim var deyince test sandım ama gerçekmiş :) çok korkmuş sohbeti devam ettirmeme

Adamda iri yarı bir adamdı.Kafede olduğumuz için birşey yapmadı
Kasırga da alttan al dedi öyle yaptım, sorun çıkmadı

Çocuğu da 1 hafta önce gördüm selamlaştık

Tehlikeyi farketmek lazım

Benim de çekindiğim şeylerden biri. Ancak medeni davrandığın sürece hiçbir şey olmuyor.

Da benim anlamadığım asıl yaklaşma sebebini söylemeden önce neden yalandan otobüs sorusu soruyorsunuz ki? Direk ayakkabılardan girince olmuyor mu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8