• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Beyler Yardım

alfaisgood

Üye
Katılım
20 Ekim 2018
Mesajlar
18
Yaş
20
Şehir
Bilecik
Öncelikle selamün aleyküm beyler direk giriyorum konuya, kızla aramız iyiydi bizim kız hoşlanıyor veya etkileniyor benden çok belli lakin 3-5 gün öncesinde aramız bozuldu birden böyle yabancı kişiler gibi konuşuyoruz 5 aydır falan flörtüz ben henüz ilişkiye geçmedim kendisi söylemişti zamanı geçen şeyler var diye takmadım anlamamazlıktan geldim instagramı kapalıydı açıp hikayeler falan atmış böyle inadına bende uaptım aynısını nasıl düzelcez ne yapmam gerekiyor helpp
 

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
317
Şehir
Antalya
Öncelikle, çok yavaş ilerlediğinin sen de farkındasın anladığım kadarıyla, ve kız senden hoşlanıyorsa bu kadar fazla beklemek onu yorabilir.

Fazla naz aşık usandırır diye boşuna dememiş eskiler.

Seninki de usanmış belli ki. Veya başka birini bulmuş da olabilir, çünkü hatun kısmı genelde başka birinden hoşlanmaya başladığı zaman eskisini bir çırpıda silebilme yeteneğine sahiptir. Belki de bu geldi başına.

Kızla buluş, bu süreçte sadece mesajlaşarak kurtaramazsın çünkü ilişkiyi. Yüz yüze olduğunuzda daha iyi bir iletişim kurmuş olacaksınız.
 
Üst