Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Hata Mı Yaptım?

Bugün okulda bir muhabbet dönüyordu. Muhabbet tam olarak şu: Sevgiliniz varken instagramdan kızın teki sana ilişki amacıyla mesaj atıyor, siz bu mesaja döner misiniz? Yoksa dönmeyip sevgilinizden ayrıldıktan sonra mı dönersiniz? Bunu kızlı erkekli tartışıyorlardı. Tartıştıkları erkekte öyle alfa ya da beta diye karakterize edebileceğimiz bir erkek değil düz, tanıdığım bir çocuk. Her neyse bunu kızlı erkekli tartışırlarken kızın teki bize(ben ve sınıftan 2 arkadaşım) sordu bu soruyu bende o anki refleks ile salak gibi daha önce sevgilim olmadığı için kesin bir şey diyemem dedim. Sahiden neden böyle dedim ben amk? Böyle demekle hata mı yaptım? İmajı ne kadar kötü çizmiş olurum?Cidden de hiç sevgilim olmadı. Erkekler zaten biliyordu ama kızların öğrenmesi cidden imaj olarak etkilemiş olabilir.

Kafana takmana değmez. Muhtemelen lise öğrencisisin. Lisede zaten kaç kişinin sevgilisi var. Sınıfının muhtemelen yarısı "sap"tır. Sen en azından dürüstçe sevgilin olmadığını ve bunu yaşamadığın için cevaplayamayacağını dile getirmişsin. Aslında yaptığın doğru olan olması gereken bir dürüstlük ama ortadoğu bataklığında ikiyüzlü ve yanardöner olabilmen lazım. Bir daha ki sefere bu kadar dürüst olma. Senin hareketlerin ve konuşma biçimini değiştirmen karşındakilerin sana olan izlenimini uzun vadede değiştirecektir ama bunu süreklilik içerisinde yapmalısın yoksa bir hatanda yine başladığın yere dönersin. Benden sana tavsiye kasma,kendin ol,kendini geliştir ve böyle konularda çok konuşma sadece dinle karşındakini analiz et. Karşındakini fethedene kadar istediğini ver zaten gardı düşünce kadınlar çok zayıflıyor , istediğin gibi kullanabilirsin onları fakat bu kıvama getirip ilişkide dizginleri almak olay. Bunu başarırsan zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8