Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Her şey kadın değil

Forumda biraz dolaştığımda, açılan 10 başlıktan 9 unun kadınlarla ilgili olduğunu gördüm.
Burada kadınların özel olmadığını söylesek bile, kadınların üzerinde bu kadar durarak onları bizde özel kılıyoruz.
Kadınlar ile ilgili tabi başlıklar açılacak, yardımlar istenecek, uğraşılacak fakat tek sorununuzun kadınlar olmadığına eminim.
Kadınlar için bende başlıklar açtım, açacağımda. Daha bugün sahaya çıktım, fakat hayatınızda sadece dişiler üzerinde ustalaşmaya çalışmayın.
Adım gibi eminim ki bu başlıkları açan adamlar orada verdiği bilgilerin çoğunu kendiside uygulayamıyor. Eğer kadınları kendine çekmek istiyor isen hayatını düzene sokmalısın, düzene sokmak istiyor isen sorunlarını çözmelisin, sorunlarını çözmek istiyor isen onları tespit etmelisin, onları tespit etmek istiyor isen en çok kendinle ilgilenmelisin. Ki açılan başlıkların hepsi birbirinin aynısı gibi, umarım yazdıklarım doğru şekilde anlaşılmıştır. İyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8