• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kızı Eve Nasıl Davet Ediyorsunuz?

Evet beyler bu konuda iyi degilim yorumlari deneyerek kendimi gelistirmeye calisacagim amaci caktirtmadan(zaten anliyorlar ama) kizi eve nasil davet ediyorsunuz benim aklima film izlemekten baska seyler gelmiyor :D güzel yorumları tecrübe edeceğim

TeamStar

Üye
Haci simdi normal konusuyosun tamammi direk canim sikildi bizde oturalim mi diye soyleyebilim yada izel bi gununde direk kendi evini duzenle orda kutla sonrasi sende

Ben önce otele gidelim diyorum(gelmeyeceklerini biliyorum), daha sonra orası olmaz dediklerinde eve gel diyorum. Yani önce reddebileceği bir şey ileri sürüp daha az riskli bir şey istediğimde, genelde kabul ediliyor.
Psikolojide bunun bir adı vardı unuttum.
Önce reddedebilecekleri bir şey isteyip, sonra daha makul bir şey istiyorsun.

Bunu satıcılarda çok kullanır. Önce parası fazla bir şeyi önerip, daha az fiyatlı bir şeyi önerdiklerinde satın almaya ikna ederler genelde.

Jim

Üye
Ben önce otele gidelim diyorum(gelmeyeceklerini biliyorum), daha sonra orası olmaz dediklerinde eve gel diyorum. Yani önce reddebileceği bir şey ileri sürüp daha az riskli bir şey istediğimde, genelde kabul ediliyor.
Psikolojide bunun bir adı vardı unuttum.
Önce reddedebilecekleri bir şey isteyip, sonra daha makul bir şey istiyorsun.

Bunu satıcılarda çok kullanır. Önce parası fazla bir şeyi önerip, daha az fiyatlı bir şeyi önerdiklerinde satın almaya ikna ederler genelde.