• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Para kazanmaya dair yardımcı olabilecekler

İyi akşamlar beyler belki de bayanlar. Bu konuda bizi aydınlatabilecek bir büyüğümüz var mıdır? Kimler hangi meslekleri yapıyor öğrenci olmayanlar dışında?

Lütfen paylaşın hepimiz bilgilenelim eminim aramızda para konusunda sıkıntı yaşayan bir çok insan var. Ekonomi ve alım gücümüz malum, TL çok değersiz.

Elinize para geçmesi için neler yapıyorsunuz?

dmrglr

Üye
Kitaba ve tiyatroya o kadar para gidiyor ki yetişemiyorum, taktik verin pls

Loseyyah

Üye
Kitaba ve tiyatroya o kadar para gidiyor ki yetişemiyorum, taktik verin pls
Kitaplara ben de para yetiştiremiyorum en iyisi ortak almak birileri ile yada git çal. D Allah affetsin küçükken param yetmiyordu kitaplara hoş şimdi de zor dayanıyorlar ama artık çalmıyorum

Profesyonel olarak yapabildiğiniz becerileri paraya çevirmeye çalışın. Matematik okudum matematikten özel ders veriyorum, zamanla öğrenci potansiyeli de artıyor sürümden kazanıyorum. Ek olarak gitar da çalabiliyorum. Gitar dersi verdiğim dönemlerde oldu. Yani bir şekilde çok iyi yapabildiğiniz herhangi birşeyi pazarlamanız lazım. Birde ek olarak geliriniz yoksa gereksiz giderleri sıfırlamaya çalışın, oda işe yarayacaktır.

Regulus

Üye
Adana'ya geldigimde gitar dersı hakkında konuşabiliriz 😊✌
Profesyonel olarak yapabildiğiniz becerileri paraya çevirmeye çalışın. Matematik okudum matematikten özel ders veriyorum, zamanla öğrenci potansiyeli de artıyor sürümden kazanıyorum. Ek olarak gitar da çalabiliyorum. Gitar dersi verdiğim dönemlerde oldu. Yani bir şekilde çok iyi yapabildiğiniz herhangi birşeyi pazarlamanız lazım. Birde ek olarak geliriniz yoksa gereksiz giderleri sıfırlamaya çalışın, oda işe yarayacaktır.