Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

s*x'e yelken açıyorum

Beyler the red pildi sahalardı oyundu mentaliteydi derken kızlar konusunda bayağı geliştik.İki-üç hafta önce yaptığım kız arkadaşımla delilercesine yiyişiyoruz ve kız bayağı bağlanmaya başladı.Hemen hemen her sabah okuldan önce bir yerlerde takılıp kızı yiyorum kız da cinsellik konusunda hiç utangaç değil rahat rahat konuşuyoruz.Artık benim bu kızı eve atma vaktim geldi arada bir şakayla karışık bunu dillendiriyo fakat benim için bazı problermler var sizce ne yapmalıyım.
Problem1:bakirim ve kız da bakir (saksolu geçmişi olsada)
Problem2:ikimiz de 18den küçüğüz ve ben kızdan büyüğüm
Problem3:mental olarak kız sikmeye hazır olduğumu düşünmüyorum

not1: (kıza seninle ilişkiye girmicem boşuna ümitlenme dediğimde kız bozuk atıyo)

Valla normalde suç ama kız hevesli gibi onun için bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum tecrübe olur ama eğer sen yapmak istemiyorsan pek, yapma çok şey kaybetmezsin.
Ha birde s*kmezsen s*kerler olayı var tabi

Kızı sikmek için yeterli şey yar... Kendini yetersiz bulma sebebin ney ki.

Sen sikmezsen başkasını bulur sende keşke dersin emin ol.

Kesinlikle korun ( bimden filan alma 🤣🤣🤣🤣) ve heyecan yapma.

Kızın bu kadar istekli olması garip, bir yerde yalan söylüyor olabilir hamile felan çıkarsa başına iş alırsın üzerine kalır ,

Kızlığına dokunma başına bela alırsın evlendirirler felan aile felan devreye girer

Ama anal oral kafana göre takılabilirsin kanka ama bakireliğe dokunma

Kızlığına dokunma başına bela alırsın evlendirirler felan aile felan devreye girer

Ama anal oral kafana göre takılabilirsin kanka ama bakireliğe dokunma
Bir kız olsam asla bu ikisini yapmazdım, kızlar bunlardan hoşlanmaz, hoşlanıyorsa da orosbudur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8