• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Son rütuslar

Merhabalar beyler sahaya cikmadan once son rutuslari yapiyorum fakat son son anlamadigim seyler var.
Oncelikle kac kisi cikmali disari ve kisi sayisiyla sahadaki basari oraninin ilgisi nedir?
Ayrica tavus kusu teorisini okudum ve su konu var. Benin renkli renkli giyinmem cok sikintili bir durum, bulundugum yerdeki sosyal yapi farkli.
Yani sade şik aksesuarlardan neleri onerirsiniz sapka kolye vs saat zaten her zaman takarim.
Bu arada sakaryada yasiyorum ne kadar bilirsiniz bilmem ama en comar sehirlerdendir sakarya :)
ve tavlama asamasinda yanimdaki kiz arkadasimi nasil kullanabilirim bununla ilgili bir terim okumustum ama nasil kullanilacagini bilemiyorum.

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
1) Yanına 1-2 wingman alabilirsin ama açılışı tek yapmalısın. Arkadaşların seni dışarıdan izlemeli ve sonrasında vücut dilinle alakalı gözlemlerini söylemeli.
2)Tavuskuşu teorisi rengarenk giyinmeni gerektirmez, dikkat çekici bir detay yeterlidir. Ne olduğu sana kalmış.
3)Sahaya asla yanında kızla çıkma.

reversal

Üye
1) Yanına 1-2 wingman alabilirsin ama açılışı tek yapmalısın. Arkadaşların seni dışarıdan izlemeli ve sonrasında vücut dilinle alakalı gözlemlerini söylemeli.
2)Tavuskuşu teorisi rengarenk giyinmeni gerektirmez, dikkat çekici bir detay yeterlidir. Ne olduğu sana kalmış.
3)Sahaya asla yanında kızla çıkma.
3. madde yanlış. Sahaya kızla çıkmak senin için bir artıdır.

Sahayla asla kızla çıkma
Kızlar yardımcı oluyor gibi yüzüne güler,işlerini mahveder.Kız kankan bile olsa içten içe seni kaybetmek istemez

Muglali

Üye
Turkiyede yaninda;
0 kadin = sap, abaza
1 kadin = normal
2 ve fazlasi kadin = or*spu cocuuuu