Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TCMA Saçmalığı Hakkında (ÖNEMLİ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazında katıldığım kısımlar var evet. Forumda dolaylı ya da doğrudan bu konular çoğu kez konuşuldu. Bahsi geçen kişinin insanları yanlış yönlendirmiş olması ve eleştirilmesi normal ben de eleştiriyorum ancak tamamen başarısız diyemeyiz. 16-18 yaşlarında bir velet yazıyor bunları diyenler oldu ama eğer dedikleri gibi o yazıları ve manipülasyon etkisi yaratan yazıları 16-18 yaşlarında bir velet yazdıysa kimse kusura bakmasın ben o velede başarısız diyemem. Yazıları yabancı kaynaklardan çaldığı iddiası da ortaya atıldı ve çaldığını varsayıyorum. O yazıları çalıp çevirse bile o manipülasyon etkisini yaratıp, insanların dikkatini çekecek dili kullanabiliyorsa yine kimse kusura bakmasın ben başarısız demem. Eğer bu adam alfalığı ortalığı sikmek, duyguları tamamen hiçe saymak ve kadın düşmanlığı olarak lanse etmemiş olsaydı ve yaşı genç bir kitleye hitap etmek yerine herkese hitap edebileceği bir dil kullansaydı bugün daha farklı şeyler konuşuyor olurduk. Bu adam o etkili kalemini tam anlamıyla doğru yönde kullanmadı. Ben forumda bu adamı eleştirdim ve onu okuyup buraya gelen insanlara da bahsi geçen adamın yanlışlarını söyledim ama direk bu adama başarısız demek objektif bir görüş açısının dışında olur. Zaten inci sözlük gibi ergen gençlerle dolu bir platformda yazan kişinin, o kişilere yönelik bir dil kullanması olağanüstü bir durum değil. Adam nerede neyi kullanacağını iyi biliyordu.

Başlığa saldıran herkes gibi senin iddaalarının da ucu açık ve sen bile neyi kastettiğini tam olarak bilmiyorsun.Olayı irdelersen komfor alanının ne kadar boş olduğunu farkına varacaksın bu korku yüzünden de saldırıyorsun.Saldırı şeklinin hırçın olmaması demek saldırmıyorsun demek de değil.

1.İnsanları hangi konuda yanlış yönlendirdi ? Gerçekleri anlatması ve bir beta gibi hayatına devam etmemen için sana yapman gerekenleri söylemesi “yanlış yönlendirme” mi oluyor?

2.Yazıları çevirdiği falan yok bu iddaaları ortaya atan beta tayfanın amacı zaten yoldan sapmaya meyilli olanları saptırmak.Betası baskın olanlar oluyor bu kişiler de.Zaten yarıda bırakmak için bahane arayan insanlar hiç araştırmadan bu iddaaya güvenip kendi potansiyeline ihanet ediyor.Kardeşim ee aç bak google’a, tcma’nın çaldığı iddaa edilen yabancı yazılar ne zaman yazılmış bunu çok sık yapmam ne zaman yazıldı.Bunu öğrenmek hakikaten 1 dakikanı alır.

3.Alfalığı ... diye lanse etmeseydi diye başlayan cümlende kahkaha attım xd.Öyle bir lanse edişten bizim niye haberimiz yok.O başlıktan tcmanın alfalığı böyle basit kelime gruplarıyla lanse ettiğini düşünüyorsan ciddi anlamda başlığı roman okur gibi okumuşsun.

4.”Bahsi geçen adamın yanlışlarını söyledim” cümlendeki “yanlışlar” bu entryndeki yanlışlarsa ve bunları duyan insanlar sana hak vermişse kendi adıma teşekkürü borç bilirim, yoldan sapmaya meyilli olanları saptırmışsın kaliteli hareket.

Başlığa saldıran herkes gibi senin iddaalarının da ucu açık ve sen bile neyi kastettiğini tam olarak bilmiyorsun.Olayı irdelersen komfor alanının ne kadar boş olduğunu farkına varacaksın bu korku yüzünden de saldırıyorsun.Saldırı şeklinin hırçın olmaması demek saldırmıyorsun demek de değil.

1.İnsanları hangi konuda yanlış yönlendirdi ? Gerçekleri anlatması ve bir beta gibi hayatına devam etmemen için sana yapman gerekenleri söylemesi “yanlış yönlendirme” mi oluyor?

2.Yazıları çevirdiği falan yok bu iddaaları ortaya atan beta tayfanın amacı zaten yoldan sapmaya meyilli olanları saptırmak.Betası baskın olanlar oluyor bu kişiler de.Zaten yarıda bırakmak için bahane arayan insanlar hiç araştırmadan bu iddaaya güvenip kendi potansiyeline ihanet ediyor.Kardeşim ee aç bak google’a, tcma’nın çaldığı iddaa edilen yabancı yazılar ne zaman yazılmış bunu çok sık yapmam ne zaman yazıldı.Bunu öğrenmek hakikaten 1 dakikanı alır.

3.Alfalığı ... diye lanse etmeseydi diye başlayan cümlende kahkaha attım xd.Öyle bir lanse edişten bizim niye haberimiz yok.O başlıktan tcmanın alfalığı böyle basit kelime gruplarıyla lanse ettiğini düşünüyorsan ciddi anlamda başlığı roman okur gibi okumuşsun.

4.”Bahsi geçen adamın yanlışlarını söyledim” cümlendeki “yanlışlar” bu entryndeki yanlışlarsa ve bunları duyan insanlar sana hak vermişse kendi adıma teşekkürü borç bilirim, yoldan sapmaya meyilli olanları saptırmışsın kaliteli hareket.
Adam sürekli kendisini övüyor neden bir çıkarı var ve çok iyi bir manipülatör okurken manipüle oluyorsunuz harbi okurken çok saçma gelmişti sürekli kendini övmeler abartı cümleler ve samimi gelmeye çalışmak adam moruk artık mekanda kızlar benden numara istiyorlar o hale gelmeniz zor ben geldim diyor siz oç sunuz diyor hahaha ulan kesin yaşanmıştır bunlar bir kadın erkekten direkt numarasını isteyecek bir de tipi çok iyi olmayacak adamın direkt bilinçaltında alfa olduğunu anlayacak ha bakarak neyse dostum sen de manipüle olanlardansın farkettin mi bilmiyorum ama okuyan birisi olarak söylüyorum ki tcma okuduktan sonra tcma okumazsan gaza gelemiyorsun ve açılış yapamıyorsun bunun için tcma ya ihtiyaç duyuyorsun, çeviri konusunda bir çok şeyi ben çıkardım dedi fakat ingilizce kaynaklarda bunlar vardı zaten

Adam sürekli kendisini övüyor neden bir çıkarı var ve çok iyi bir manipülatör okurken manipüle oluyorsunuz harbi okurken çok saçma gelmişti sürekli kendini övmeler abartı cümleler ve samimi gelmeye çalışmak adam moruk artık mekanda kızlar benden numara istiyorlar o hale gelmeniz zor ben geldim diyor siz oç sunuz diyor hahaha ulan kesin yaşanmıştır bunlar bir kadın erkekten direkt numarasını isteyecek bir de tipi çok iyi olmayacak adamın direkt bilinçaltında alfa olduğunu anlayacak ha bakarak neyse dostum sen de manipüle olanlardansın farkettin mi bilmiyorum ama okuyan birisi olarak söylüyorum ki tcma okuduktan sonra tcma okumazsan gaza gelemiyorsun ve açılış yapamıyorsun bunun için tcma ya ihtiyaç duyuyorsun, çeviri konusunda bir çok şeyi ben çıkardım dedi fakat ingilizce kaynaklarda bunlar vardı zaten

Bu son yazının ilk kısmını okuduğumda hala senin kurtarılabilir olduğunu düşünmüştüm ve açıklama yapacaktım çünkü söylediğin tüm şeylerin çok net sebepleri var.Ama devamında bu halinle mutlu olduğunu düşündüğünü gördüm.Uzatmayacağım, değişmek istemeyen kimse için bir yerimi yormam.

Özet:Evet beni manipüle etti ve ona tapıyorum xddd

Dostum bosuna kendini yorma. Adam resimde gordugun uzere tcmanin militani. Laf anlatamazsin. Hepsi mankurtlasmis tipler… Sana tavsiyem bunlara laf anlatmaya calismakla o degerli vaktini bosa harcama.
14c453f00c5.jpeg

Arkadaşlar Muhammet Yuşa Aybek isimli şahısın hosting firmamıza başvurusu üzerine bu tip konular yasaklanmıştır. Bir daha Muhammet Yuşa Aybek (TCMA) ile alakalı konu açılmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8