Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tüm bunlara neden başladınız ?

Pick-Up akımının kurucusu Mystery'nin bir konferansına katılmıştım ABD'de iken, öyle başladım. Daha bu Pick-Up akımının Türkiye'ye gelmediği yıllardı. O zamanlar şimdiki Pua Cemiyeti'nin kurucusu Joker de dahil birkaç kişi bu işi Amerika'daki üstatlardan öğrenerek yapıyorduk. Sonrasında Alkan Öztürk "Seductive Academy" adlı bir facebook grubu açtı 2011'in başlarında ve bu sayede birçok erkek Pick-Up ile tanıştı. Tabi biz başta çok karşı çıktık bu duruma, zira elimizde birçok erkeğin sahip olmadığı bilgiler vardı ve haliyle bu bilgileri diğer erkeklerle paylaşmak istemememiz de çok doğaldı. Nitekim, olan oldu ve Pick-Up Türkiye'ye yayıldı. Aslında şimdi düşünüyorum da iyi ki de yayılmış.
Hocam 22 yaşında mısın cidden ?

Hocam bu yaşa göre kültürünüze saygı duydum açıkçası, idollerimden birisiniz :)
Ve düzeltiliyor diye biliyorum hesap ayarlarından.
Eyvallah kardeşim, bir faydam dokunuyorsa mutlu olurum elbet. Yaşı düzeltemiyoruz galiba, kapadım ben de.

Bunu çok sık yapmayan bir adamla tanıştım.

İnciye girerdim taşak olsun diye trend yazı filan atardım orda ki başlıklarla buraya geldim çok şey kazandım

bu forumu keşfetmeden önce bir kızın uydusu olmuşum da haberim yokmuş alfa üzerinde önceden teorik bilgilerim vardı uygulamaya çalışıyordum-çalışıyorum gelişmekte olan bir omegayım heralde sürekli gözlem yapıp araştırıp uygulamaya döküyorum neyse uydu olduğumun farkında değildim dediğim gibi kavgaya karıştım dayak yedim hasar büyüktü üstüne disiplin cezası aldım şimdi yine üstüne devamsızlıkla birleşecek ve sınıfta bırakma ihtimali var sicile işlendi tabii kızıla da olmadı karşılığında bu cemiyeti keşfettim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8