Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zamanı kaçırmış gibi hissediyorum

3-4 yıl kadar önce kırmızı hap ile tanışıp kadınlarla aramı hiç olmadığı kadar iyileştirmiştim. 1.5 yıllık tutkulu bir ilişkim oldu. Ardından hayatımı peşpeşe başarısızlıklar takip etti ve kız da gitti. Aradan geçen süreç zarfında başka kızlar da oldu ama o ilişkide yaşadığım sevilmişliği ve tutkuyu yaşayamadım. Gerçekten bu duyguları çok özlüyorum.

Ruh ikizi kişilik bozukluğu yaşamıyorum. O kişinin dünyada tek olduğunu falan da düşünmüyorum ama birlikteyken yaşadığımız güzel duyguları özlüyorum.
Cinsellik bakımından bir yoksunluk içerisinde değilim. Takılıp ettiğim şöyle böyle birileri var ama duygusallık hissetmiyorum sadece hayvani güdülerimizi tatmin ediyoruz.

Boşluğa düşmüş hissediyorum. 21 yaşındayım ve önlisans bölümüm bitmek üzere. Okulla pek aram yok sınavdan sınava gidip geliyorum. Arkadaşlarım var çevrem var çok şükür ama sosyalleşmekten de eskisi kadar keyif alamıyorum. Bir süredir içinde bulunduğum boşluğu alkolle vb. geçiştiriyorum ama artık kafamı dağıtmak için yeterli olmuyor. Böyle yapmamam gerektiğini de biliyorum.

İçip içip exleri arayıp sarmak gibi klasik bir rezilliği de arada bir tekrarlıyorum. Bu bile eskisi kadar anlamlı gelmiyor. Üzülemiyorum bile.
Eskisi gibi sevilmek kabul görmek aşık olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı da bilmiyorum.

Aynı durumları yaşadım, ozelden yaz istersen konuşalım

Erkek alfa dul olmaz, olmamalı normalde. Hayatının merkezine bir kız koymak istiyorsun, o seni sevsin, mutlu etsin istiyorsun. Mutluluğun kızlarla gelmeyeceğini öğrenmedin mi? Bahsettiğin tutkulu ilişkilerden iki tane yaşadım, bir tanesini birkaç gün önce bıraktım. İlki, ondan sonraki tüm mutluluğumun sahte olacağını söylemişti fakat ikincisi çok daha keyifliydi. Her zaman daha iyisi var, hepsi kendini özel zannediyor ama dünyada işler öyle yürümüyor; genceciksin henüz. Sorunun kızlardan kaynaklı değil, o işin görünen tarafı. İçsel olarak yanlış giden bir şeyler var mutlaka sende.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8