• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sınava 4 ay kala

Asher

Üye
Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
129
Yaş
19
Şehir
İzmir
Yks ye 4 ay gibi bir süreç kaldı ve bu vakit içerisinde dışarıya çağıranlar vs oldu fakat sınava çalıştığım için reddettim mecburen.Şuan sosyal anlamda rahatım yorgun ve uykulu olduğum için daha sessiz ve kendi halinde olmak dışında.Bu vakitte ilişki yapmaya çalışmam mantıklı olurmu ? Bundan öncesinde bir ilişkim olmadı üniversiteyle beraber rayına oturuyormu bu tarz şeyler ?
 

Pennywise

Üye
Katılım
5 Ocak 2019
Mesajlar
65
Yaş
19
Şehir
Malatya
Dostum aklını karıştırmak kesinlikle amacım değil ama geçen sene arkadaşım 5 ay kala sevgili yapmıştı. Kendisi Türkiye 248.si oldu sevgilisi 600. oldu. Eğer dersen ben ikisini götürebilirim kesinlikle bir sorun yok. Ama öncesinde bir ilişkim olmadı demişsin o yüzden bu dengeyi tutturman zor olabilir.
 

Carlsberkk

Üye
Katılım
24 Haziran 2018
Mesajlar
121
Yaş
19
Şehir
Burdur
5 ay kala sevgili yaptım bende. Hedefim Diş hekimliği kız bunun farkında çok vakit ayıramayacağımı biliyor şuan sadece haftanın 1 günü görüşmeye çalışıyoruz. Ama bana fikrimi sorucak olursan siktir et dersine çalış 4 ay için riske gerek yok.
 

-Why-

Üye
Katılım
12 Kasım 2018
Mesajlar
354
Yaş
20
Şehir
İstanbul
Bence yapma kendine değer ver. Ben eğitim hayatımda tatil olduğu zaman bile sevgili yapmaya korkarım. Kavgalar, zamanınızın çöpe gitmesi gibi olaylar yıpratır.
 
Katılım
4 Ocak 2019
Mesajlar
11
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Sevgili yapmaktan çok var olan çevrenle sosyalleş çünkü hazırlık senesi öyle bir senedir ki "şu sınav bitsin her şeyi yapıcam" dersin ama sınav bitince de arkadaşlarınla yeterince vakit geçirmediğin için eskisi kadar samimi olamazsın. Bu da üniversiteye başlarken(belki başka bir şehre gideceksin) çok yalnız hissetmene neden olabilir. Soruların varsa sorabilirsin.
 
Üst