Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yaz için neler planlıyorsunuz ?

Benim en büyük eksikliğim kız.Ozguven sorunumun çözümü için mecburen tatilde daha yapacağım

Diksiyon kursuna gitmeyi düşünüyorum Ankarada bilgisi yada tavsiyesi olan var mı ?

1- Ekim Kaya'nın e-ticaret mağazası satma eğitimine kaydoldum. 1-2 ay içinde 150-200 dolar kazanmayı hedefliyorum. Bu sayede yazın çalışmayı düşünmüyorum.

2- Gençlik festivaline gidip arkadaşlarım ile eğlenmeyi düşünüyorum. Küçük ve eğlenceli bir tatil iyi gelecektir.

3- Sabahları erken kalkıp günde 5-6 saat üniversite sınavına çalışmayı düşünüyorum. Öğlen başlasam ve akşam 6da bitirsem hem gezip tozma,eğlenme,kitap okumaya vakit ayırabileceğim.

4- Bu yaz spora gitmeyi düşünmüyorum

5- Kitap okuma alışkanlığı kazanmam gerek.

Neredeyse aynı şeyleri düşünüyoruz bende yazılım öğreniyorum , kendi müziğimi bende yapmak istiyorum ama sesim o kadar iddialı mı bilmiyorum artık ama daha sonra zaman ayıracam müziğe.
Ses değil de melodi ve ritim benim istediğim. Keman, piyano veya daha farklı bir enstrüman işte :)

1- Ekim Kaya'nın e-ticaret mağazası satma eğitimine kaydoldum. 1-2 ay içinde 150-200 dolar kazanmayı hedefliyorum. Bu sayede yazın çalışmayı düşünmüyorum.

2- Gençlik festivaline gidip arkadaşlarım ile eğlenmeyi düşünüyorum. Küçük ve eğlenceli bir tatil iyi gelecektir.

3- Sabahları erken kalkıp günde 5-6 saat üniversite sınavına çalışmayı düşünüyorum. Öğlen başlasam ve akşam 6da bitirsem hem gezip tozma,eğlenme,kitap okumaya vakit ayırabileceğim.

Ekim kaya dolandırıcının teki kursundan uzak dur. Herkesi çekti o kursa sonucunu izle

Her şey güzel de Ekim Kaya hakkında pek iyi şeyler söylemiyorlar , o yüzden ben hep uzak durdum ondan

Ekim kaya dolandırıcının teki kursundan uzak dur. Herkesi çekti o kursa sonucunu izle
Evet, dropshipping ile alakalı yapılan yorumları biliyorum. E-ticaret mağazası satma eğitimi ücretsiz bir kurs olduğu için pek zararı olmayacaktır. En fazla harcadığım vakte üzülürüm ki artık uğraşmıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8